ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ "Olympus Marathon"

Α/Α Bib Επίθετο Φ Κατ. Εθνικότητα Χώρα κατοικίας Κατοικία Ομάδα/Χορηγός
1 1241 CLIPET ANNA F W DEU DEU Karlsruhe Landau Running Company
2 1240 CLIPET THIBAUD M M DEU DEU Karlsruhe Landau Running Company
3 1239 OUZOUNIDIS IOANNIS M M70 GRC GRC ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ
4 1238 ARONIS PLATON M M40 GRC GRC Thessaloniki Dynafit Greece
5 1237 ROTA DONATELLO M M ITA ITA SAN PELLEGRINO TERME PROZIS
6 1236 RUSHTON TOM M M CAN CAN Bowen Island
7 1235 CHATZIKONSTANTINOU ISAIAS M M40 GRC GRC Κάτω Νευροκόπι RUN TO CHANGE DIABETES - NOVO NORDISK HELLAS
8 1234 BONZI MATTIA M M ITA ITA Valbrembo, Bergamo, Italy
9 1233 CAPARROS CAMILLE M M FRA FRA FRENCE Team Raidlight
10 1232 BALTATZIS DIMITRIOS M M GRC GRC Α
11 1231 NISOTAKIS APOSTOLOS M M40 GRC GRC ΤΡΙΑ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΑ
12 1230 LAKIOTIS GEORGIOS M M40 GRC GRC ΦΙΛΟΘΕΗ LAKFAM
13 1229 DEBATS RAGNA F W40 NLD ESP Terrassa MERRELL
14 1228 AURELL PERE M M ESP ESP Terrassa MERRELL
15 1227 MARTINEZ DE ESTIBARIZ MARTA M M ESP ESP Vitoria-Gasteiz EUSKAL HERRIKO SELEKZIOA
16 1225 TODIS GEORGIOS M M40 GRC GRC Athens Allterrainrunners
17 1224 HAWGOOD EMILY F W ZWE ZWE USA Gauge 20 Running / SCOTT
18 1223 JONSSON ANDRE M M SWE SWE SWEDEN Sportsgym/Peak Performance
19 1222 PINSACH RUBRIOLA MARC M M ESP ESP Cassà de la Selva
20 1221 MARTINEZ DE ESTIBARIZ JULEN M M ESP ESP Vitoria-Gasteiz EUSKAL HERRIKO SELEKZIOA
21 1220 KATARAIN RAZKIN BEÑAT M M ESP ESP Vitoria-Gasteiz EUSKAL HERRIKO SELEKZIOA
22 1219 ETXEZARRETA GURRUTXAGA MAITE F W ESP ESP AZPEITIA EUSKAL HERRIKO SELEKZIOA
23 1218 MUJIKA MAYI F W ESP ESP Vitoria-Gasteiz EUSKAL HERRIKO SELEKZIOA
24 1217 ORFANIDOU STEFI F W GRC GRC Μαραθώνας Αττικής Allroad-Training Riders Academy/Laskari Sports
25 1216 MANIKIS DIMITRIS M M40 GRC GRC Ιωαννινα
26 1215 SYLLIGNAKIS EMMANOUIL M M GRC GRC Σητεία SFAKA
27 1214 AZELIS VASILEIOS M M GRC GRC ΜΕΤΣΟΒΟ URSA TEAM
28 1213 VELIVASIS DIMITRIOS M M GRC GRC ΜΕΤΣΟΒΟ URSA TEAM
29 1212 SOLOMOS THOMAS M M40 GRC GRC Ελασσόνα myathlete - LIFE studio
30 1211 PANTERI VASILEIA F W40 GRC GRC ΠΕΙΡΑΙΑΣ
31 1210 ZACHARIADIS GEORGIOS M M50 GRC GRC ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΣΔΟΕ - ΑΕΚ
32 1209 DIVANIS EYAGGELOS M M40 GRC GRC Τρικαλα Δ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
33 1208 TOLIOS DIMITRIS M M40 GRC GRC ΚΑΤΕΡΙΝΗ "ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ ""ΖΕΥΣ"
34 1207 MPATSOS CHRISTOFOROS M M50 GRC GRC HERAKLION
35 1206 KALOGIROS KONSTANTINOS M M60 GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ FIFTH ELEMENT RUNNING TEAM
36 1205 MARKAKIS ANDREAS M M50 GRC GRC ΘΕΣ/ΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
37 1204 ALTMANN DAVID M M40 DEU GRC Θεσσαλονίκη
38 1203 GKOUNTOVAS DIMITRIOS M M40 GRC GRC ΚΑΤΕΡΙΝΗ ZEUS RUNNERS CLUB
39 1202 TODIS GEORGIOS M M40 GRC GRC Athens Allterrainrunners
40 1201 TSARTSAMPALIDOU MARIA F W GRC GRC Θεσσαλονίκη
41 1200 MARMISSOLLE BEÑAT M M FRA FRA TARDETS-SORHOLUS (FRANCE) Aviron Bayonnais Athletisme / Orhi Mendi Taldea
42 1199 AIT MALEK OULKIS ZAID M M ESP ESP Galifa JIMBEE
43 1198 RODRIGO FERNANDEZ-MIRANDA MILO F W ESP ESP Galifa MOBEL SPORT
44 1197 BAKRATSAS GIANNHS M M50 GRC GRC Λιτόχωρο Πιερίας Olympus Marathon RT
45 1196 PYRSOU MARIANTHI F W GRC GRC ΚΟΥΒΑΡΑΣ GK FITNESS STUDIO
46 1195 SOUSA LUCINDA F W40 PRT PRT GONDOMAR PROZIS ATHLETES
47 1194 SANCHEZ CADENA MARIO ANTONIO M M50 COL COL BOGOTA
48 1193 KARYOTAKIS SPYROS M M GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΔΙ - DEREKAS ENDURANCE COACHING
49 1192 MAZORRA DIEGO M M ESP ESP Santa Cristina d'aro Matxacuca
50 1191 COSTA GOUVEIA RICARDO M M PRT PRT Funchal CLUBE AVENTURA DA MADEIRA