ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ "Olympus Marathon"

Α/Α Bib Επίθετο Φ Κατ. Εθνικότητα Χώρα κατοικίας Κατοικία Ομάδα/Χορηγός
151 464 VASILOPOULOS VASILEIOS M M40 GRC GRC Λαγκαδας Kasimis Training
152 476 KARMAGALOS ANASTASIOS M M50 GRC GRC ΒΟΛΟΣ
153 479 NONAS GIORGOS M M40 GRC GRC Αχαρναί ARLA RUNNING TEAM
154 480 MOUZAKITIS GEORGIOS M M50 GRC GRC ΜΟΣΧΑΤΟ ΑΤΤΙΚΗΣ ΕΟΣ ΑΘΗΝΩΝ-DIMOULAS RUNNING TEAM
155 487 KARYPIDIS GEORGIOS M M40 GRC SAU JEDDAH
156 504 PAPADOPOULOS IOANNIS M M40 GRC GRC Χανια ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT
157 509 EXARCHOU IOANNIS M M50 GRC GRC Ag. Paraskevi
158 516 KAKAITSAS GEORGIOS M M40 GRC GRC ΤΡΙΚΑΛΑ Σ.Δ. Τρικάλων
159 517 PSAROULIS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC ΠΑΝΟΡΑΜΑ
160 520 MELANOFRUDIS GIORGOS M M50 GRC GRC Πτολεμαίδα Σ.Δ.Ο.Εορδαίας
161 521 MANOUSAKIS GEORGIOS M M50 GRC GRC ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT
162 535 FORTATOS ANTONIS M M40 GRC GRC Αμφίκλεια Α. Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
163 539 EL KHATTABI MUSTAPHA M M50 FRA FRA BRAS D'ASSE
164 540 PRODROMOU CHRISTOS M M40 GRC GRC ΔΙΑΒΑΤΑ ΔΕΛΤΑ Kasimis Training
165 547 VOGIATZIS IOANNIS M M40 GRC GRC Rhodos Patosmou Training
166 548 KORITAS APOSTOLOS M M40 GRC USA Litochoro
167 553 KREMETHS KOSTAS M M60 GRC GRC ΚΑΤΕΡΙΝΗ Olympus Marathon RT
168 554 GARGANIS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC Θεσσαλονίκη
169 555 ANAGNOSTAKOS THEODOROS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ
170 559 PRIFTIS ANASTASIOS M M40 GRC GRC Μαρούσι
171 560 PATSIALAS ALEKSANDROS M M40 GRC GRC ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΣΔΥΘ./ ΕΛ.ΑΣ.
172 566 LEVENTIS ANGELOS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ
173 574 CHASIOURAS IOANNIS M M40 GRC GRC VERIA Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ-SNOWLAND
174 576 DASKAS ALEKSANDROS M M40 GRC GRC ΣΚΑΛΑ ΩΡΩΠΟΥ OROPOS RUNNING TEAM / ΚΕΝΤΡΟ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΩΡΩΠΟΥ
175 581 FARIDE GHLOUCI M M50 FRA FRA Mirabeau
176 585 KONSTANTOUDIS MICHAIL M M GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
177 586 MITROPOULOS DIONYSIS M M GRC GRC Αθήνα/Δάσος Χαϊδαρίου
178 700 PUECH CAMILLE F W FRA FRA ACSA La Planque
179 701 RABAT MICHEL M M FRA FRA Vinça
180 702 ZIAGKALOS DIMITRIS M M40 GRC DEU Grünhain Beierfeld Olympus Marathon RT / Sportpark Rabenberg
181 703 TSIOTAS NIKOLAOS M M40 GRC GRC Θεσσαλονικη
182 704 APPELBAUM SEGEV JACOB M M40 ISR ISR Raanana Salomon Israel
183 705 BARMPATZAS NIKOLAOS M M GRC GRC Πειραιάς Great -Amvrazis Team
184 706 TSOKANIS IANIS M M FRA FRA Annecy le vieux
185 707 TOSTI JULIE F W FRA FRA LA MOTTE SERVOLEX
186 708 KOURKOUTELIS ANASTASIOS M M40 GRC GRC θεσ/κη ΣΔΥΘ
187 709 DESTOUNIS EYAGGELOS M M GRC GRC ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ LEPANTO RUNNERS
188 710 ARKILO KONSTANTINOS M M40 GRC GRC Ίλιον Athletic Guidance
189 711 FOULDS MATTHEW M M GBR GBR London
190 712 TOENNESEN HENRIK M M40 DNK DNK Odense C
191 713 VANCAUWENBERGHE WERNER M M50 BEL BEL Arc-Wattripont
192 714 FLOREA MARIUS CATALIN M M40 ROU ROU Bucuresti
193 715 BIRTEL SERGE M M DEU DEU Bonn
194 716 YAMAMOTO ATSUSHI M M50 JPN FRA Paris
195 717 MICHAEL STAVROS M M GRC AUS Melbourne Melbourne
196 718 DURQUE FLORIAN M M FRA REU SAINT PIERRE ACSGS
197 719 UNGUREANU ELENA-ALEXANDRA F W ROU ROU Cernavoda
198 720 BADEA BOGDAN M M ROU ROU Bucuresti
199 721 PAQUET MATHIEU M M40 CAN CAN Montreal
200 722 ROMY CHRISTINE F W40 FRA FRA SELESTAT