ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ "Olympus Marathon"

Α/Α Bib Επίθετο Φ Κατ. Εθνικότητα Χώρα κατοικίας Κατοικία Ομάδα/Χορηγός
1 4 SELETIS DIMITRIOS M M GRC GRC ΣΙΑΤΙΣΤΑ Kasimis Training
2 10 ZISIMOPOULOS FOTIS M M GRC GRC Αγιάσος Kasimis Training
3 11 PAGOUNADIS ATHANASIOS M M GRC GRC Αθήνα Salomon Hellas
4 16 NOULAS EYAGGELOS M M GRC GRC ΚΑΣΤΟΡΙΑ Kasimis Training
5 20 PLAKETAS KOSMAS M M GRC GRC Πτολεμαίδα SNOWLAND.GR
6 23 TZOUMAKAS APOSTOLOS M GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ FIFTH ELEMENT RUNNING TEAM
7 36 BIKA DIMITRA F W GRC GRL Αθήνα La Sportiva Team Greece
8 66 TSALOKOSTA DIMITRA F W40 GRC GRC ΑΡΤΑ
9 94 VASILATOU ANDRIANNA F W GRC GRC ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ ALL TERRAIN RUNNERS
10 142 TZENERALIS PETROS M M GRC GRC Αθήνα
11 171 ARGYRIS ALEXANDROS M M40 GRC GRC Αθήνα
12 173 POURLIOTIS DIONISIS M M50 GRC GRC ΛΙΤΟΧΩΡΟ Olympus Marathon RT
13 231 ZIAGKALOS DIMITRIOS M M40 GRC DEU Grünhain-Beierfeld Olympus Marathon RT / Sportpark Rabenberg
14 321 KOUTSOUKOS MICHALIS M M40 GRC GBR London
15 502 SKOURAS GEORGIOS M M50 GRC GRC ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ GOSPORT
16 531 KOMIANOS GEORGIOS M M40 GRC GRC Κέρκυρα
17 547 GOUDELIAS JOHN M M50 USA USA Brooklyn, New York Shore Road Striders
18 586 SOURTZIS NIKOLAOS M M50 GRC GRC ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
19 624 THEODORAKAKOS DIMITRIOS M M40 GRC GRC Αιγάλεω Salomon Hellas
20 700 FOX JENNIFER F W50 USA FRA Comps
21 701 VENETIKIDIS DIMITRIS M M60 GRC GRC LITOCHORO Olympus Marathon RT
22 702 DIALEKTOS GEORGIOS M M GRC GRC Αθηνα Salomon Hellas
23 703 SPINGOS IOANNIS M M40 GRC GRC ΚΕΡΚΥΡΑ
24 704 NIKOLOPOULOS DIMITRIS M M40 GRC GRC Χαλάνδρι Mustukuluru Trail Team
25 705 TURKULEVYCH IEVHEN M M40 UKR UKR Kyiv Endurance Scool
26 706 STASHENKO VALENTYNA F W40 UKR UKR Kyiv Endurance School
27 707 GARNETT MATT M M GBR GBR Bristol GoodGym
28 708 MOKRY MARTIN M M CZE CZE Rozdrojovice RunSport Team
29 709 SHOEMAKER SARAH F W40 USA USA Westlake Village
30 710 CRIPPA ALBERTO M M50 ITA CHE Stabio
31 711 PANCHENKO SERHII M M60 UKR UKR Kosivschina village
32 712 TERZIC ZELJKO M M MNE MNE Podgorica
33 713 PAPASAVVAS GEORGE M M CYP CYP Λευκωσια
34 714 GASHI BATON M M ALB ALB Pristina
35 715 LEPALMEC JEROME M M40 FRA FRA BRANVILLE
36 716 MALAI MARIA F W GRC GRC Αθήνα La Sportiva Team Greece
37 717 MARGARITI ANNA F W GRC GRC ΛΙΒΑΔΕΙΑ VASKOSTEAM
38 718 KARAKOSTANOGLOU AIKATERINI F W40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ - ΒΑΡΗ
39 719 PAPADIMITRIOU CHARILAOS M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ - ΒΑΡΗ
40 720 EYAGGELOU KONSTANTINOS M M GRC GRC Αθήνα Crossfit chalandri
41 721 PAPACHRISANTHOU CHRISTIAN M M40 DEU GRC ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ outdoor trainers
42 722 SOTIRAKIS CHRISTOS M M50 GRC GRC ΜΑΡΟΥΣΙ ΣΔΥΘ
43 723 ZOGOGIANNIS VASILEIOS M M40 GRC GRC Αθήνα
44 724 PAPADOPOULOS GAVRIIL M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ ATOS Running Team
45 725 SALAPANIS EYRIPIDIS M M40 GRC GRC Polykastro Euathlos Polykastrou
46 726 LIAKOS PANAGIOTIS M M40 GRC GRC Βαθύ Σάμου Allterrainrunners
47 727 PAVLOPOULOS VASILEIOS M M GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ
48 728 FARDELLAS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC Λιβαδειά
49 729 MCCULLOUGH KRISTOPHER M M AUS AUS London
50 730 GALEANU MARI F W40 ROU ROU Campulung Moldovenesc