ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ "Olympus Marathon 2022"

Α/Α Bib Επίθετο Φ Κατ. Εθνικότητα Χώρα κατοικίας Κατοικία Ομάδα/Χορηγός
1 0 ZISIMOPOULOS FOTIS M M GRC GRC Αγιάσος Kasimis Training
2 1 THEODORAKAKOS DIMITRIOS M M40 GRC GRC Αιγάλεω Salomon Hellas
3 2 ELEFTHERIOU DIMITRIOS M M GRC GRC dynafit Dynafit
4 3 PAGOUNADIS ATHANASIOS M M GRC GRC Αθήνα Salomon Hellas
5 5 PLAKETAS KOSMAS M M GRC GRC Πτολεμαίδα SNOWLAND.GR
6 6 AZELIS VASILEIOS M M40 GRC GRC Μέτσοβο URSA TEAM
7 7 ZIAKAS AGGELOS M M GRC GRC Ιωάννινα Kasimis Training
8 13 ILIADIS CHRONIS M M40 GRC GRC ΠΕΝΤΕΛΗ The Runner's Project
9 15 MILIARAKIS EMMANOUIL M M40 GRC GRC Interval team Interval team
10 16 MANIOTIS GEORGIOS M M40 GRC GRC Λιβαδεια mountaintrainingsolutions/ΑΚΟΛ
11 17 TSIARAS ANDREAS M M GRC GRC ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ Baliotis Nature Trail
12 18 CHASOURAS ALEKSANDROS M M GRC GRC Λιβαδειά ALL TERRAIN RUNNERS
13 19 MATRAS SLAWOMIR M M40 POL GRC TRAKHOMAKEDONES HOKA ONE ONE KROMMIDASCOACHING
14 20 KARYKAS ALEXANDROS M M GRC GRC Μαρούσι Αττικής Kasimis Training
15 21 GIAZITZIDOU CHRISTINA F W GRC GRC Καστοριά Salomon Hellas
16 23 VASILEIOU CHRISTOS M M40 GRC GRC Καλαματα KASIMIS TRAINING
17 26 MALAI MARIA F W GRC GRC Αθήνα The Runner's Project
18 27 BALTATZIS CHRISTOS M M40 GRC GRC Kifisia Natural High
19 28 KOLOKA FOTEINI F W GRC GRC ΑΘΗΝΑ Salomon Hellas
20 29 KURITSIS NIKOLAOS M M GRC GRC Θεσσαλονίκη Fotiadis Coaching
21 31 KSANTHI MARIA F W GRC GRC Λιβαδειά ALL TERRAIN RUNNERS
22 35 VOULGARIS ANDREAS EKTOR M M GRC GRC ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Santa Running Team
23 36 TSALOKOSTA DIMITRA F W40 GRC GRC Άρτα
24 39 AVTZOGLOU PETROS M M40 GRC GRC ΛΙΤΟΧΩΡΟ OlympusMarathonRT
25 40 PAPAS VAGGELIS M M40 GRC GRC Λάρισα Vmaxtraining
26 41 OIKONOMAKIS IOANNIS M M GRC GRC ΡΕΘΥΜΝΟ Σ.Δ.Υ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
27 42 MARKOPOULOS MILTIADIS M M GRC GRC Καστοριά
28 44 VEROGKOS KONSTANTINOS M M GRC GRC ΚΩΣ Santa Running Team
29 48 TZAVARA NIKOLETA F W GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ KASIMIS TRAINING
30 49 GIANNOPOULOS NIKOLAOS M M GRC GRC Κέρκυρα Trail Team!
31 54 TSIANIOS KIRIAKOS M M40 GRC GRC Σβορωνος Πιεριας KASIMIS TRAINING
32 57 OIKONOMAKIS NEKTARIOS M M GRC GRC ΡΕΘΥΜΝΟ ΣΔΥΡ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
33 63 GREVENIOTIS KONSTANTINOS M M GRC GRC ΠΑΤΡΑ
34 64 TZENERALIS PETROS M M GRC GRC Αθήνα Μad Goats
35 69 TSIAPARAS ILIAS M M50 GRC GRC ΑΧΑΡΝΕΣ "The Runner's Project"
36 70 KAPOULAS DIMITRIS M M50 GRC GRC ΛΑΜΙΑ Τραχινα(1967)
37 72 TSIAPROUNIS VASILEIOS M M40 GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ ALL TERRAIN RUNNERS
38 74 LEONIDAKI STYLIANI F W GRC GRC Metsobo URSA TEAM
39 76 MPITOS DIMITRIS M M GRC GRC ΤΡΙΚΑΛΑ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
40 77 ZAVANTSKI SERGIOS M M GRC GRC ΚΑΣΤΟΡΙΑ
41 85 POURLIOTIS DIONISIS M M50 GRC GRC ΛΙΤΟΧΩΡΟ Olympus Marathon RT
42 93 ASLANIDIS SAVVAS M M60 GRC GRC ΚΟΥΚΟΣ 3Π / ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
43 94 KOROLOGOS DIMITRIS M M50 GRC GRC ΣΕΡΡΕΣ HERBALIFE-ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
44 95 NOMIKOS ANTONIS M M40 GRC GRC ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΟΡΔΟΝΙΑ
45 96 THEODORAKI MARIA F W40 GRC GRC Drama
46 97 TAMPLIS VASILIS M M GRC GRC Λάρισα
47 102 MENTAKIS PANAGIOTIS M M40 GRC GRC Στυρα Mountain Goat Energy bars
48 103 FRAGGOPOULOS GAVRIIL M M40 GRC GRC ΝΑΟΥΣΑ KASIMIS TRAINING
49 107 PETRAKIS EMMANOUIL M M GRC GRC ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT
50 108 ALAFOGIANNIS PANAGIOTIS M M GRC GRC Βέροια Baliotis Nature Trail-ΣΔ ΒΕΡΟΙΑΣ
51 114 PAPADOPOULOS GIORGOS M M GRC GRC Σερρες Sougiol team
52 116 PALAGKAS GIORGOS M M GRC GRC Ελασσονα Kasimis Training
53 121 NASTOS SOTIRIOS M M18 GRC GRC Λιτόχωρο Doltsi Team
54 122 KRITSOTALAKIS IOANNIS M M40 GRC GRC Ιλιον Krommidas Trail Team - OYK - ΣΔΥΙ
55 123 IOANNIDIS CHRISTOS M M40 GRC GRC ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ ΕΥΑΘΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
56 124 KOUZLAKIDIS DIMITRIS M M50 GRC GRC ΚΑΒΆΛΑ
57 125 IONITA MIHAIL M M50 ROU ROU PAULESTI Individual
58 126 VARTHOLOMAIOS ARGYRIOS M M GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Naousa Vermio Trail
59 127 TZANETIS STYLIANOS M M GRC GRC Βυρωνας PERIKLIS TRAINING
60 128 POGONETS VSEVOLOD M M50 ISR ISR Modiin
61 130 TSIARGALIS CHRISTOS M M60 GRC GRC Litochoro
62 139 PAPAGEORGIOU CHRISTOS M M40 GRC GRC ΠΑΤΡΑ
63 144 FYGETAKIS STEFANOS M M50 GRC GRC ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
64 146 APERGIS PANAGIOTIS M M GRC GRC ATHENS 360 ΡΑΝΕΡΣ
65 149 VENETIKIDIS DIMITRIS M M60 GRC GRC LITOCHORO Olympus Marathon RT
66 150 ELLINAKIS GEORGIOS M M40 GRC GRC ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
67 152 PAPALOUKAS AGGELOS M M50 GRC GRC ΛΙΒΑΔΕΙΑ BΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ
68 155 SKOURAS GEORGIOS M M50 GRC GRC ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ Gosport
69 159 KONTOMINAS PANAGIOTIS M M GRC GRC Νεάπολη Λακωνίας Allterrainrunners
70 166 TSAKIRIS MARKOS M M GRC GRC ΠΑΛΙΑ ΚΑΒΑΛΑ OSB ENDURANCE TEAM
71 172 KARTSAKAS KONSTANTINOS M M50 GRC GRC ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
72 173 PAFOS ATHANASIOS M M50 GRC GRC ΓΕΡΑΚΑΣ
73 175 ALERTAS GEORGIOS M M40 GRC GRC ΠΥΡΓΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
74 176 NTAKALETSIS SOKRATIS M M GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ Sportifs.gr
75 178 TURKULEVYCH IEVHEN M M40 UKR UKR Kyiv Endurance Scool
76 188 POLIZOULI AIKATERINI F W40 GRC GRC Κοζανη Ανεξάρτητη
77 191 KATMEROU THOMI F W40 GRC GRC Φαρσαλα Vmaxtraining
78 192 NIKOLOPOULOS DIMITRIOS M M40 GRC GRC Χαλάνδρι Mustuculuru trail team
79 195 KOUTSOUKOS MICHAIL M M40 GRC GRC ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ KAIZEN GAMING
80 196 KYRIAKIDIS PLATON M M40 GRC GRC ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ Σ.Δ.Υ.Νέστου - OSB Endurance
81 198 TSAVOS GIANNIS F W40 GRC GRC Ιωάννινα MPAGIA RUNNERS
82 201 MPATSILIS CHRISTOS M M40 GRC GRC Κοζανη ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
83 203 KOTIDIS PANAGIOTIS M M50 SWE SWE Malmö
84 207 MITSIOU TZENI F W50 GRC GRC ΛΙΒΑΔΕΙΑ ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ
85 207 FOUKAS DIMITRIOS M M50 GRC GRC Χρυσουπολη Καβαλας Χρυσουπολη Καβαλας
86 212 BIRNTACHAS SOSIPATROS M M GRC GRC ΔΡΟΣΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ
87 214 MAKRIS CHARALAMPOS M M70 GRC GRC ΞΑΝΘΗ XANTHI RUNNERS
88 218 VENETSIANOS SPYRIDON M M40 GRC GRC Κηφισιά The Runners Project
89 218 VENETSIANOS SPYRIDON M M40 GRC GRC Κηφισιά The Runner's Project
90 219 MORAITI ELENI F W40 GRC GRC ΑΛΙΑΡΤΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ALIARTISTAS
91 221 KASINAS DIMITRIS M M50 GRC GRC ΑΧΑΡΝΑΙ Mustukuluru Trail Team
92 222 PATOULIDIS PETROS M M50 GRC GRC Κοζανη Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ
93 226 PAPADIMITRIOU SAVVAS M M40 GRC GRC Άνω Σταυρός
94 231 KALINDERIS NIKOLAOS M M40 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Speedgoats
95 234 MAKRYGIANNIS ILIAS M M40 GRC GRC volos
96 235 DASKALOPOULOS EFTHYMIOS M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ NATURAL HIGH / BALIOTIS
97 242 LOUKOS IOANNIS M M40 GRC GRC MAGOULA ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
98 243 PAPANIKOS EYAGGELOS M M40 GRC GRC ΒΟΥΛΑ
99 244 PSAROULIS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC ΠΑΝΟΡΑΜΑ
100 245 DAYIDOPOULOS PANAGIOTIS M M40 GRC GRC Πετρούπολη
101 247 LEVENTIS ANGELOS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ
102 252 NTOUMANIS IOANNIS M M GRC GRC ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ OSBET / Eleftheroupoli Runners
103 255 BODECIS ILIAS M M40 GRC GRC Λάρισα
104 257 NIKOLOPOULOS DIMITRIOS M M GRC GRC ΙΛΙΟΝ ALL TERRAIN RUNNERS
105 263 STAUGIANOUDAKIS STELIOS M M50 GRC GRC ΡΕΘΥΜΝΟ KASIMIS TRAINING
106 276 PAPADIMITRIOU CHARILAOS M M50 GRC GRC ATHENS My athlete
107 278 NESTOROPOULOS KONSTANTINOS M M60 GRC GRC Κοζάνη
108 283 KOLIAS DIMITRIOS M M40 GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ Allterrainrunners
109 285 CHRONIS DIMITRIOS M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ
110 287 BRETSA MARIA F W40 GRC GRC ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
111 289 FELONIS ANASTASIOS M M40 GRC GRC ΛΙΤΟΧΩΡΟ
112 290 BANAKAS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC ΘΕΡΜΗ RUNNING TEAM FARSALA
113 298 LIMPEROPOULOS KONSTANTINOS M M GRC GRC Εξοχή Gym tonic
114 299 KARANASTASIS ZISIS M M40 GRC GRC Ελασσόνα
115 302 GOGOUSIS KONSTANTINOS M M GRC GRC ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ TENNISTAS
116 306 KOSTAKIS DIMITRIOS M M50 GRC GRC HOLARGOS PATHRUNNERS
117 307 KARAKOSTANOGLOU KATERINA F W40 GRC GRC ATHENS My athlete
118 309 MATTHAIOS GIORGOS M M GRC GRC Αγιος Δημητριος
119 321 KNOUNI AGKOP M GRC GRC ΚΗΦΗΣΙΑ Natural High
120 323 TSIFIS DIMITRIS M M60 GRC GRC ΛΙΒΑΔΕΙΑ ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ
121 334 CHARITOPOULOS MICHALIS M M40 GRC GRC ΙΛΙΟΝ Ίλιον
122 335 MOUZAKITIS GEORGIOS M M50 GRC GRC ΜΟΣΧΑΤΟ ΑΘΗΝΑ ΕΟΣ Αθηνών
123 335 KAROKI ANNA F W40 GRC GRC Αθηνα "All Terrain Runners"
124 341 KALOGIANNIS KONSTANTINOS M M50 GRC CYP LARNACA Dro.Me.A Racing
125 354 MICHALIS GEORGE M M40 GRC GRC KERATEA S RUNNERS KERATEAS
126 356 PAPOUTSI ALEXANDRA F W40 GRC GRC ΚΕΡΚΥΡΑ MOUNTAIN LOVERS CORFU
127 357 NIKOLAIDIS GERASIMOS M M GRC GRC ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΝΤΗΣ
128 358 GEORGIADIS CHRISTOS-MILTOS M M40 GRC GRC ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ
129 360 VLACHIOTIS GERASIMOS M M40 GRC GRC Αιγάλεω
130 362 POLATSIDIS CHRISTOS M M60 GRC GRC ΛΙΒΑΔΕΙΑ Α.Κ.Ο.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
131 363 ADAMOS DIMITRIOS M M50 GRC GRC ΤΡΙΚΑΛΩΝ
132 364 SPIGGOS IOANNIS M M40 GRC GRC ΚΕΡΚΥΡΑ
133 367 PARTSANIS THOMAS M M40 GRC GRC ΚΑΣΤΟΡΙΑ Kasimis Training
134 371 PAPADOPOULOS GAVRIIL M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ ATOS Running Team
135 375 TSOUTSOURAS CHRISTOS M M GRC GRC ΛΕΥΚΩΝΑΣ ΣΕΡΡΩΝ Baliotis Nature Trail
136 380 PAPAPETROS EFSTATHIOS M M40 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Baliotis Nature Trail
137 381 PATSOULIS IOANNIS CHARALAMPOS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ
138 385 DOKSARAS GEORGIOS M M50 GRC GRC Λαρισας
139 388 ZOGOGIANNIS VASILIS M M40 GRC GRC Αθήνα
140 390 SARIMANOLIS SYMEON M M40 GRC GRC ΚΟΖΑΝΗ KASIMIS TRAINING
141 391 PRAPAS FOTIOS M M50 GRC GRC Πτολεμαΐδα (ΚΟΖΑΝΗΣ) Σ. Δ. Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ
142 393 MICHALOPOULOS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC Αλεξάνδρεια Olympus Marathon / Irena's RT
143 394 ALEVIZAKIS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC Panorama Thessaloniki KASIMIS TRAINING
144 395 ALEXANDROU KONSTANTINOS M M50 GRC GRC Πεντέλη
145 398 DALKAS LOUKAS M M40 GRC GRC ΛΙΒΑΔΕΙΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑ
146 401 CHALIASOS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC ΛΑΜΙΑ
147 404 PAPAIOANNOU DIMITRIOS M M50 GRC GRC Ιωαννινα
148 408 TSITSOS TRIANTAFYLLOS M M GRC GRC ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ KASIMIS TRAINING
149 410 KOLESIS PANAGIOTIS M M40 GRC GRC Θεσσαλονίκη Kourkourikis training group
150 411 TSIRIGOTIS GEORGIOS M M40 GRC GRC ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΣΔΟΕ
151 412 TSIRIGOTIS VASILEIOS M M60 GRC GRC ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΣΔΟΕ
152 413 MANTZAVELAS SYMEON M M GRC GRC ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ KASIMIS TRAINING
153 414 MITSOS IOANNIS M M50 GRC GRC ΑΘΗΝΑΙΩΝ
154 415 MPELLAS KONSTANTINOS M M50 GRC GRC ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΠΕΛΚΑ
155 426 LIONTOS THEODOROS M M50 GRC GRC RETHYMNO KASSIMIS TRAINING
156 430 PAPADOPOULOS IOANNIS M M40 GRC GRC ΧΑΝΙΑ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT
157 439 DOUNAS ANTONIS M M40 GRC GRC Φλώρινα Σ.Δ.Ο.Εορδαιας1787
158 458 PATSIALAS ALEXIS M M40 GRC GRC ΛΑΦΚΑΔΑΣ ΕΛ.ΑΣ - ΣΔΥΘ
159 527 KOUTROULIS NIKOS M M50 GRC GRC ΑΘΗΝΑ ALL TERRAIN RUNNERS
160 539 THEODORAKOPOULOS VASSILIOS DIMITRIOS M M40 GRC GRC ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ KASIMIS TRAINING
161 551 MITROPOULOS DIONYSIOS M M GRC GRC Χαϊδάρι
162 707 GARNETT MATT M M GBR GBR Bristol GoodGym
163 713 PAPASAVVAS GEORGE M M CYP CYP Λευκωσια
164 722 SOTIRAKIS CHRISTOS M M50 GRC GRC ΜΑΡΟΥΣΙ ΣΔΥΘ
165 735 PAPAPAVLOS KONSTANTINOS M M50 GRC GRC Αθήνα Mustukuluru Trail Team
166 737 TASOULIS DIMOS M M60 GRC DEU Bietigheim-Bissingen ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔ.ΣΕΡΡΩΝ
167 748 KARTSAKLIS THEODOROS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ /ΠΑΓΚΡΑΤΙ
168 751 KOTSILATIS DIMITRIOS M M40 GRC GRC ΠΕΤΡΟΎΠΟΛΗ
169 784 GHEORGHE DUDAS M M40 ROU ROU Medias A.T.E.Dianthus
170 787 DELIGIANNIS VASILEIOS M M GRC GRC Λάρισα Metsovo Ursa Team
171 790 LANGAS PANAGIOTIS M M40 GRC GRC Αγία Παρασκευή
172 792 PANAGOPOULOS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ L CREW
173 808 CHATZIPAYLIDIS SAVVAS M M GRC GRC ΚΑΡΠΑΘΟΣ Ένοπλες Δυνάμεις
174 826 KROKOS ATHANASIOS M M40 GRC GRC ΚΑΜΑΤΕΡΟ MUSTUKULURU TRAIL TEAM-ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
175 846 VAIDAKIS ALEXANDROS M M40 GRC GRC Αγία Παρακευή Ymittos Runners
176 859 KARAMPINIS EFTHYMIOS M M40 GRC GRC ΝΑΞΟΣ ΣΕΒΑΣ ΝΑΞΟΥ
177 893 LABOULAIS JEROME M M FRA FRA Lyon
178 911 TSELEPIDIS IOANNIS M M GRC GRC Πετρουπολη-Αθηνα
179 914 PAPARGYRIOU APOSTOLOS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ Baliotis Nature Trail
180 918 MOSCHOVOS NIKOLAOS M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ / ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ MINETTA RUNNING TEAM
181 919 GRIGORIADIS PANAGIOTIS M M40 GRC GRC ΞΑΝΘΗ CrossFit Xanthi
182 920 RIPIS PERIKLIS M M GRC GRC Ερέτρια PERIKLIS TRAINING
183 921 ANDRONIKIDIS IOANNIS F W50 GRC GRC Πτολεμαΐδα ΣΔΟΕ Εορδαίας- katsikia runner
184 932 TAGKALOS ANTONIOS M M GRC GRC GLYFADA
185 935 MPONAROS EYTHYMIOS M M60 GRC GRC ΑΘΗΝΑ
186 942 DOUMA EVANGELIA F W40 GRC GRC Σέρρες
187 944 ZAGKARETOU KATERINA F W GRC DNK Θεσσαλονίκη
188 945 STAMOULIS ILIAS M M GRC GRC ΝΕΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ KASIMIS TRAINING
189 946 PARMAKIS CHRISTOS M M GRC GRC ΚΟΖΑΝΗ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ
190 965 GKOUNTELIAS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC Λιτόχωρο
191 987 LOUKANIDIS GEORGIOS M M40 GRC GRC ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ One Step Beyond Endurance Team
192 989 TSIPA MARIELA F W40 GRC GRC ΡΕΘΥΜΝΟ ALL TERRAIN RUNNERS BY THEODORAKAKOS
193 990 KARAVITI KELLY F W50 GRC GRC ΑΘΗΝΑ
194 996 FYTILIS IOANNIS M M GRC GRC Λάρισα
195 999 DOUVINOF LEMONIA F W40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ baburas
196 1000 PAPATHANASIOU GIORGOS M M50 GRC GRC ΛΙΒΑΔΕΙΑ ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ
197 1001 LIOUTSIAS ARGYRIOS F W40 GRC GRC Κοζάνη
198 1002 BIKA DIMITRA F W GRC GRC Αθήνα SCOTT Running Greece
199 1016 LANCEFIELD JACK M M GBR GBR London Thames Hares & Hounds
200 1017 EMILIANOU TRUDI F W50 GBR GRC Elefsina sky women running team/ ΣΔΥΕ
201 1020 GEORGOULIS ERNESTO M M40 GRC GRC ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
202 1031 TERZI MARINA F W50 GRC GRC Ελευσίνα NOVASPORTS RUNNING TEAM
203 1043 DARDAGANIS THEODOROS M M GRC GRC ΚΑΤΕΡΙΝΗ
204 1044 KARADIMOS DIMOS M M50 GRC GRC ΑΘΗΝΑ
205 1057 KAMPOUROPOULOS ALEXANDROS M M40 GRC GRC Αθηνα Παλλήνη La Sportiva Greece
206 1062 NTANI SPYRIDOULA F W40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ ΑΘΗΝΑ
207 1142 SFITIS NIKOLAOS M M40 GRC GRC ΣΕΡΡΕΣ Kourkourikis Training Groop
208 1143 SPYROPOULOS GEORGIOS M M40 GRC GRC ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ #VASILISKONSTANTINOSMARIAMYRTO#
209 1144 KANTZELIS ANASTASIOS M M60 GRC GRC Ιωάννινα
210 1145 ANTYPAS GRIGORIOS M M50 GRC GRC ΑΘΗΝΑ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
211 1146 POLYMENAKOS IOANNIS M M GRC GRC Nikaia KIRON TEAM
212 1147 TSOKOS MICHAIL M M GRC GRC ΜΥΤΙΛΗΝΗ KASIMIS TRAINING
213 1148 SPYRIDAKIS MICHAIL M M40 GRC GRC Μυτιλήνη
214 1149 RONTOPOULOS DIMITRIOS M M50 GRC GRC KIFISSIA
215 1150 TRIANTAFYLLIDI EYAGGELIA F W40 GRC GRC ΙΛΙΟΝ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
216 1151 KOUTSODIMOS KOSTAS M M GRC GRC ΤΡΙΚΑΛΑ
217 1152 OIKONOMOU DIONYSIS M M40 GRC GRC ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
218 1153 PAPAGORAS KONSTANTINOS M M18 GRC GRC Agia Paraskevi IPA/PERIKLIS TRAINING
219 1154 TSIAGKAS DIMITRIS M M GRC GRC ΑΧΑΡΝΑΙ Krommidas Trail Team
220 1155 VIDALIS PETROS M M GRC GRC Αργυρούπολη The Runner's Project
221 1156 GEORGALAKIS CHRISTOS M M40 GRC GRC Πικέρμι/Διώνη
222 1157 TSIAGKAS NIKOLAOS M M50 GRC GRC ΑΧΑΡΝΑΙ Kromidas trail team
223 1158 FARDELLAS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC Λιβαδειάς
224 1159 SOTIRIOU PETROS M M GRC GRC Λαμία Σύλλογος δρομέων Τραχίνα
225 1160 GEORGOUDIS VASILEIOS M M GRC GRC Πορταριά Χαλκιδικής
226 1161 CHANTZAROPOULOS ATHANASIOS M M40 GRC GRC Ιωάννινα ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
227 1162 BLOUKOU DESPOINA F W GRC GRC ΚΑΒΑΛΑ OSB_Endurance Team
228 1163 SLEE CHLOE F W GBR GBR bristol GoodGym
229 1164 PONTOS ANGELOS M M GRC GRC Αγία Παρασκευή Mountain training solutions
230 1165 OIKONOMOU IOANNIS M M50 GRC GRC CHALANDRI Ymittos Runners
231 1166 ANTYPA ATHINA F W50 GRC GRC ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
232 1167 KANTA ASPASIA F W40 GRC GRC Πεύκη
233 1168 TZANOS CHRISTOS M M40 GRC GRC Melissia, Athens
234 1169 KARRAS IOANNIS M M40 GRC GRC ΠΡΕΒΕΖΑ
235 1170 ZOURMPAKIS MANOLIS M M GRC GRC Keratsini L-crew
236 1171 TSIMPOGOS ANTONIOS M M40 GRC GRC ΙΛΙΟΝ ADVENDURE
237 1172 TASIOPOULOS PETROS M M50 GRC GRC Αθηνα
238 1173 NORDBORG NICKLAS M M50 SWE SWE Hörby
239 1174 HIRSCHFIELD EITAN M M40 ISR ISR Jerusalem
240 1175 GATLAN MICHAEL M M40 ISR ISR Tel Aviv
241 1177 ROMANENKO ANNA F W ISR ISR Modiin Spirit
242 1178 VLAHOPOULOS NICKOLAS M M50 USA USA Ann Arbor, Michigan
243 1179 SARRIS EVANGELOS M M40 GRC GRC ΑΧΑΡΝΕΣ ΑΤΤΙΚΗ ΣΔΥΠ
244 1180 VRONTAKIS IRAKLIS M M40 GRC GRC Αθήνα / Άλιμος
245 1181 BRILAKIS ALEXANDROS M M GRC GRC Πειραιας
246 1182 DAGIELLIS CHRISTOS M M GRC GRC ΜΥΤΙΛΗΝΗ KASIMIS TRAINING
247 1183 KOUTSOGIANNIS VASILIS M M40 GRC GRC Ναύπακτος Άθλος ΓΣ Ναυπάκτου
248 1184 ORFANOS MANOS M M GRC GRC mytilini KASIMIS TRAINING
249 1185 KATZ DANIT F W40 ISR ISR Arugot
250 1186 MPOULOGIORGOU ZINOVIA F W40 GRC GRC Αθηνα/Ιλιον ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
251 1187 ZATS PAVEL M M40 ISR ISR Modiein
252 1188 ARMENIS AGGELOS M M GRC GRC Ζαγόρι-Ιωαννινα
253 1189 ANDREOPOULOS DIMITRIS M M50 GRC GRC Φαρσαλα RUNNING TEAM FARSALA
254 1190 FINOU MELINA F W GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ MARATHON CLUB - DYNAFIT GREECE
255 1191 MANTZAKIS FILIPPOS M M GRC GRC Μυτιληνη
256 1192 TRIANTAFYLLOU DIMITRIS M M GRC GRC ΛΑΜΙΑ ΛΥΚΟΙ Κεχαγιογλου - Σ.Δ.Τραχινα
257 1193 ATALLAH JAMIL M M40 USA USA Doral
258 1194 MIMIS DIMITRIS M M GRC GRC Πτολεμαίδα
259 1195 RAMNALIS ARGYRIS M M50 GRC GRC ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΣΕΡΡΩΝ Kerkini Lake Runners - Α.Ο. Ηράκλειας Σερρών
260 1196 SCHOINAS IOANNIS M M40 GRC GRC Μαρουσι
261 1197 HERMAN AMI M M50 ISR ISR Shimshit
262 1198 KOLIOFOUTIS IOANNIS M M GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ
263 1199 GOULAS LAMPROS M M18 GRC GRC Πεδινή Ιωαννίνων
264 1200 ARIZA MANEL M M40 ESP ESP Barcelona Kasimis Training
265 1201 KOZAKIS CHRISTOS M M GRC GRC Κομοτηνή Sunny team
266 1202 PAVLIDIS KONSTANTINOS M M50 GRC GRC ΔΡΑΜΑ DRAMA RUNNERS
267 1203 PALIOU SMARAGDA F W50 GRC GRC CHIOS CHIOS RUNNING
268 1204 CHANTZIARAS POLYDEYKIS M M GRC GRC Χαλάνδρι NScoaching
269 1205 ELLER MARKUS M M40 DEU DEU Dresden
270 1206 CHANTZIS GEORGIOS M M GRC GRC ΜΑΡΟΥΣΙ Feel Strong Do Sports / Α.Π.Σ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ
271 1207 SUMPARDIS ANTREAS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ
272 1208 PANAGIOTOPOULOS PANAGIOTIS M M GRC GRC Χωρα Μεσσηνίας
273 1209 THANIOTIS LEONIDAS M M GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ
274 1210 BOURAZANAS VASILEIOS M M40 GRC GRC Trikala TRG/Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
275 1211 KAMPAXIS PANTELIS M M50 GRC GRC HERAKLION NEW BALANCE S,M,K
276 1212 MATZERIDOU EYTHUMIA F W40 GRC GRC Αριδαία Kourkourikis training group- Σδυ Αλμωπίας-vermio Trail
277 1213 VATAKIS KONSTANTINOS M M50 GRC GRC ΧΙΟΣ CHIOSRUNNING
278 1214 POULIS NIKOLAOS M M50 GRC GRC Κερκυρα ΟΠΑ ΠΕΖΟΠΟΡΙΑ
279 1215 SAMANIDOU ELENI F W40 GRC GRC Λάρισα Vmaxtraining
280 1216 MICHALOPOULOS GEORGE M M50 GRC GRC ATHENS
281 1217 KYRIAKAKIS FILARETOS M M40 GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ VMAX TRAINING CENTER
282 1218 MARAVEGIAS SOFOKLIS M M50 GRC GRC Θρακομακεδόνες / Αθήνα ADVENDURE
283 1219 BRANIS GEORGIOS M M50 GRC GRC ΑΘΗΝΑ
284 1220 FAITAS MARIOS M M GRC GRC ΚΕΡΚΥΡΑ TRAIL TEAM
285 1221 LAKAFOSIS DIMITRIOS M M50 GRC GRC ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΑΤΤΙΚΗΣ ADVENDURE
286 1223 TSIMPOGOS IOANNIS M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ PANTOFLA RUNNING TEAM
287 1224 SERMPEZIS CHRISTOS M M50 GRC GRC Κομοτηνή ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ
288 1225 GKOUNTOS THEODOSIS M M40 GRC GRC ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
289 1226 GIANNOU CHARILAOS M M40 GRC GRC Πτολεμαίδα
290 1227 MANOUDIS GIORGOS M M40 GRC CZE Prague
291 1228 FLOROPOYLOS FOTIS M M40 GRC GRC ΜΥΤΙΛΗΝΗ LESVOS RUNNERS
292 1229 ZOUNTAS IOANNIS M M40 GRC GRC ΧΙΟΣ Iron Team
293 1230 SAKKAS CHRISTOS M M GRC GRC Αγία Παρασκευή PERIKLIS TRAINING
294 1231 KALAPANIDAS STEFANOS M M40 GRC GRC Κατερίνη ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ
295 1232 TAMIS NIKOLAOS M M70 DEU DEU Attendorn SCSW ATTENDORN
296 1233 RALLIS ERRIKOS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ ΚΑΣΙΜΗΣ
297 1234 FITZGERALD LIAM M M GBR DEU Düsseldorf
298 1235 CHRONIS VASILEIOS M M40 GRC GRC ΜΕΤΣΟΒΟ Ursa Metsovo - #TopTeamMetsovo
299 1236 KALIAKOS GIORGOS M M GRC GRC Κατερίνη
300 1237 DETSARIDIS ALEXANDROS M M GRC GRC ΚΟΜΟΤΗΝΗ Mountain Training Solutions/Rodopi Runners
301 1238 ZAKOPOULOS GIANNIS M M40 GRC GRC Αχαρνές
302 1239 PATELIS VASILIS M M50 GRC GRC ΑΘΗΝΑ Ymittos Runners
303 1241 CHADOS EYAGGELOS - THOMAS M M GRC GRC ΝΙΚΑΙΑ My Athlete chozen team
304 1242 ATHANASIS NIKOLAOS M M40 GRC GRC ΜΥΤΙΛΗΝΗ Lesvos runners
305 1243 GIAKOUMIDIS GIAKOUMIS M M50 GRC GRC ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ My Athlete chozen team
306 1244 MARAGKOS NIKOS M M50 GRC GRC ΑΘΗΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
307 1245 KOSTAKIS IOANNIS M M50 GRC GRC Χολαργος Path Runners
308 1246 KOTANITSIS KONSTANTINOS M M60 GRC GRC ΜΕΤΣΟΒΟ
309 1247 THANASIS KATSAROS M M40 GRC GRC ΓΛΥΦΑΔΑ ADVENDURE
310 1248 TODIS GEORGIOS M M40 GRC GRC Acharnes
311 1249 TSODOULOS DIMITRIS M M40 GRC GRC Ιωαννινα ursa fututa running
312 1250 SARANTI ANTHIPPI F W GRC GRC Χίος
313 1251 MOLFETAS KONSTANTINOS M M GRC GRC ΓΛΥΦΑΔΑ ADVENDURE
314 1252 PODWIKA ZBIGNIEW M M40 ESP ESP Olesa de Montserrat Olesa de Montserrat
315 1253 TALIAMPES NIKOS M M40 GRC GRC Παργα LEPANTO RUNNERS
316 1254 CHAMALOGLOU NIKOS M M50 GRC GRC Πάργα
317 1255 SAMAKIDIS EFSTRATIOS M M40 GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ Vmaxtraining
318 1256 BARKAS APOSTOLOS M M40 GRC GRC Ιωάννινα MPAGIA RUNNERS
319 1257 NAVROZIDIS DIMITRIOS M M40 GRC GRC ΧΑΛΑΝΔΡΙ "The Runner's Project"
320 1258 KALTAKI ATHINA F W GRC GRC Ξάνθη KASIMIS TRAINING
321 1259 KALLIARAS HARRY M M40 GRC GRC ΤΡΙΚΑΛΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
322 1260 MITSOULIS GERASIMOS M M60 GRC GRC ΠΑΡΓΑ ΠΑΡΓΑ
323 1261 IATROUDELLIS CHARALAMPOS M M50 GRC GRC Χίος CHIOSRUNNING
324 1262 NIKOLAOU VASILIS M M60 GRC GRC ΑΘΗΝΑ ΑΤΤΙΚΗΣ
325 1263 CHATZIELEYTHERIOU VYRON M M GRC GRC Μυτιλήνη Somateio En Gnosei
326 1264 DOULKAS GEORGE M M GRC GBR London
327 1265 PAVLIDIS MATTHAIOS M M40 GRC GRC ΚΟΥΦΑΛΙΑ Baliotis Nature Trail
328 1266 ROUVAS APOSTOLOS M M40 GRC GRC ΣΥΚΙΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Κasimis Training
329 1267 CHARNIDIS DIMITRIS M M40 GRC GRC Χαιδαρι
330 1268 PATRAGKOS CHRISTOS M M GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ PatragkosRunningTeam
331 1269 TOULIATOS DIMITRIOS M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ
332 1270 MEITANIDIS IOANNIS M M40 GRC GRC ΚΑΤΕΡΙΝΗ OLYMPUS TRAIL RUNNERS
333 1271 GOUDELIAS JOHN M M50 GRC USA Brooklyn, NY, USA
334 1272 SOURTZIS NIKOLAOS M M60 GRC GRC Αθηνα/Ιλιον ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
335 1273 LAZARIDIS SERGIOS M M40 GRC GRC Καρδια Kourkourikis training group
336 1274 KORAVOU EYGENIA F W GRC GRC Γρεβενά Σ.Δ.Υ. Γρεβενών
337 1275 PAPPAS KONSTANTINOS M M GRC GRC Ιωάννινα
338 1276 ANDERSON JAMIE M M40 GBR GRC ΑΘΗΝΑ
339 1277 MAVRIKAS CHARALAMPOS M M50 GRC GRC Αθήνα
340 1278 KOUNDOURAKIS GIANNIS M M40 GRC GRC ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΣΜΚ
341 1280 MPITOS MICHALIS M M40 GRC GRC Ιωάννινα
342 1281 FRYDAS DIMITRIOS M M GRC GRC Σέρρες
343 1282 MERMIGKAS ATHANASIOS M M GRC GRC Λιτόχωρο
344 1283 FRAGKAKIS DIMITRIOS M M40 GRC GRC Χιος
345 1284 CHARCHANTIS DIMITRIOS M M40 GRC GRC ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ
346 1285 KOUGIOUMTZIS GEORGIOS M M40 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Kasimis Training
347 1286 DASKALAKIS EMMANOUIL M M40 GRC GRC ΗΡΑΚΛΕΙΟ OYK
348 1287 CHASKIS ANDREAS M M GRC GRC Αθήνα
349 1288 KATERIS LAMPROS M M40 GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ
350 1289 MOSCHONAS MANOLIS M M40 GRC GRC Ρεθυμνο SDYR. ALL TERRAIN RUNNERS
351 1290 VRINIOS ATHANASIOS M M40 GRC GRC Πάτρα
352 1291 TEZAPSIDIS SOKRATIS NAOUM M M50 GRC GRC ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ
353 1292 VLACHOS ZOIS M M40 GRC GRC ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ALL TERRAIN RUNNERS
354 1293 MPILIAS MICHALIS M M40 GRC GRC Ν. Ξεριας KOURKOURIKIS GROUP
355 1294 LAFKAS DIMITRIS M M40 GRC GRC Κρανίδι ΔΡΥΟΠΕΣ Γ.Α.Σ. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
356 1295 TSIOPLIS GIANNIS M M GRC GRC Γρεβενά
357 1296 BARTSAKOGLOU ALEXIS M M GRC GRC Θεσσαλονικη
358 1297 SFECLA OCTAVIAN M M50 ROU ROU Timisoara
359 1298 CRETU IOAN VIOREL M M40 ROU ROU Targu Jiu Gorj Team
360 1299 CHANOU CHRISTINA F W40 GRC GRC ΣΥΡΟΣ ALL TERRAIN RUNNERS BY THEODORAKAKOS
361 1300 PAPAGIANNIS STEFANOS M M40 GRC GRC Έδεσσα KASIMIS TRAINING
362 1301 GIANNOULI MARIA F W40 GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ Σύλλογος Μαραθωνοδρόμων Ν. Λάρισας
363 1302 SOVOLOS IOANNIS M M GRC GRC ΔΙΟΝΥΣΟΣ The Fight Corner
364 1303 GKAGKTZAS ATHANASIOS M M40 GRC GRC ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ myathlete – chozen
365 1304 TZIVITZIDIS GIORGOS M M60 GRC GRC Τσακοι ΣΔΥ Αλμωπίας
366 1305 SARANTI NIKI F W GRC GRC Αθήνα Sunny team
367 1306 KENNEDY CHRISTOPHER M M GBR GBR London
368 1307 KARAKIS GEORGIOS M M GRC GRC ΚΟΜΟΤΗΝΗ
369 1308 BAROUTI MARIALENA F W GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
370 1309 STAMOULA CHAROULA F W40 GRC GRC ΛΙΒΑΔΕΙΑ ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ
371 1310 LAMPROU ILIAS M M60 GRC GRC ΛΙΒΑΔΕΙΑ ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ
372 1311 ANTONOPOULOS KONSTANTINOS M M GRC GRC ATHENS Allterrainrunners
373 1312 PAPADIA SOTIRIA F W40 GRC GRC ΛΙΒΑΔΕΙΑ ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ
374 1313 KARANASTASIS GEORGIOS F W60 GRC GRC ΠΑΙΑΝΙΑ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
375 1314 BOURLAS PHEIDIAS M M50 GRC GRC Παλαιό Φάληρο
376 1315 LOPEZ NAVARRO JUAN M M50 ESP ESP HELLIN (ALBACETE)
377 1316 AROCA LOZANO ENRIC M M40 ESP ESP Barcelona Prorunners
378 1317 Bartolomé CRISTINA F W ESP ESP Barcelona Prorunners
379 1318 VALLES ALONSO BORIS M M40 ESP ESP Barcelona BirusTeam
380 1319 SIMAN MARIUS SORIN M M ROU ROU Bucharest
381 1320 NISIOTIS KONSTANTINOS M M GRC GRC ΑΝΩ ΣΟΥΛΙ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
382 1321 RADACINA CATALIN M M ROU ROU Ianca
383 1322 MICHAIL KONSTANTINOS M M60 GRC DEU Hamburg
384 1323 SKARLATOU FOTEINI F W GRC GRC Koridallos Allterrainrunners
385 1324 GRIVAS PANAGIOTIS M M60 GRC GRC Κοπανός Νάουσας
386 1325 DONIS FERNANDEZ GERARD M M40 ESP ESP Barcelona BirusTeam
387 1326 VLIORAS DIMITRIS M M GRC GRC Τυρναβος δρομείς Τυρναβου
388 1327 ANTONOPOULOS DIMITRIS M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ
389 1328 ZITAKIS PAVLOS M M40 GRC GRC ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
390 1329 NIARIS KLEANTHIS M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ ΣΑΦΑΝΣ
391 1330 TZIOTAS ILIAS M M GRC GRC ΒΕΡΟΙΑ
392 1331 FEJZO KLEVIS M M GRC GRC Λαρισα Vmaxtraining
393 1332 ANAGNOSTOPOULOS VASILIS M M GRC GRC ΒΥΡΩΝΑΣ
394 1333 ELEFTHERIADOU MARIA F W40 GRC GRC Θεσσαλονίκη
395 1334 FOURNIER ROMAIN M M50 FRA GRC AGIA PARASKEVI
396 1335 CHATZIS TASOS M M50 GRC GRC ΑΘΗΝΑ NSCOACHING
397 1336 PAGKOU GEORGIOS M M40 GRC GRC ΧΑΙΔΑΡΙ
398 1337 ARCADIS KONSTANTINOS M M18 GRC GRC Athens Fifth Element
399 1338 MICHELAKIS GEORGIOS M M50 GRC GRC ATHENS ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
400 1339 THIMIOPOULOS KONSTANTINOS M GRC GRC VERIA KASIMIS TRAINING