ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ "ΟΛΥΜΠΙΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ"

Α/Α Bib Επίθετο Φ Κατ. Εθνικότητα Χώρα κατοικίας Κατοικία Ομάδα/Χορηγός
1 9 PITENIS ATHANASIOS M M GRC GRC ΕΛΑΣΣΟΝΑ OLYMPUS PATH-F.O.M
2 13 KONTONASIOS DIMITRIOS M M GRC GRC Πρέβεζα
3 29 POULIS DIMITRIOS M M40 GRC GRC Ύδρα
4 35 BOTELIS IOANNIS M GRC GRC KALAMPAKA GIOSOS APOSTOLIDIS REFUGE
5 37 ALEKSANDRI ROULA F W50 GRC GRC CHALANDRI Pilabox
6 47 GIANNOULIS APOSTOLOS M M40 GRC GRC ΚΑΤΕΡΙΝΗ
7 53 KOUKOU AGGELOPOULOU ELEYTHERIA F W40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ
8 56 TSIKLITARI VASILEIA F W GRC GRC ΛΙΤΟΧΩΡΟ ΠΙΕΡΙΑΣ
9 78 TZIKOPOULOS APOSTOLOS M M40 GRC GRC ΛΙΤΟΧΩΡΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟ
10 86 IOANNIDIS IOANNIS M M40 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
11 97 AMVROSIADOU OLGA F W40 GRC GRC ΚΑΤΕΡΙΝΗ B.E.A.M.O.K
12 102 AVDI EVI F W GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ FIFTH ELEMENT RUNNING TEAM
13 118 PANAGOS STAVROS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ
14 119 KOUSIDOU TATIANA F W GRC GRC Κατερινη
15 123 KYRITSI STAYROULA F W50 GRC GRC ΚΑΤΩ ΤΙΘΟΡΕΑ
16 126 TZIKOPOULOS KOSTAS M M50 GRC GRC ΛΙΤΟΧΩΡΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟ
17 136 EVANGELOU ARGYRIOS M M40 GRC GRC ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΣ NAVAGIA TEAM
18 148 AVDIS ALEXIS M M40 GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ FIFTH ELEMENT RUNNING TEAM
19 167 FALTZI ALEXANDRA F W GRC GRC Θεσσαλονίκη ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
20 200 DEMETRIOU MELANI F W40 CYP CYP Agioi Trimithias
21 201 PAPANIKOLAOU SPIROS M M40 GRC GRC Λαμια
22 202 SACHINIDIS XENOFON M M50 GRC GRC Thessaloniki / Θεσσαλονίκη
23 203 KATSOURAS NIKOLAOS M M40 GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ
24 204 SEIRADAKIS CHARALAPOS M M50 GRC GRC ΑΘΗΝΑ ΑΤΟΜΙΚΗ
25 205 PANIDIS IOANNIS M M40 GRC GRC Drapetsona
26 206 BALAMOTI ANNA F W40 GRC GRC Λαρισα ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ
27 207 SPINGOS IOANNIS M M40 GRC GRC ΚΕΡΚΥΡΑ ARCADION HOTEL
28 208 VRETTOS GRIGORIOS M M GRC GRC Θήβα Enolab
29 209 STAMOU SPYRIDOULA F W50 GRC GRC ΛΙΒΑΔΕΙΑ A.K.O.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
30 210 STATHIS IOANNIS M M60 GRC GRC Κατερινη """ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ """"ΖΕΥΣ""
31 211 ISSARIS GIORGOS M M GRC GRC ΚΛΕΙΔΙ VIP BOX ELITE FITNESS
32 212 LYRAS PANAGIOTIS M M GRC GRC ΧΑΛΚΙΔΑ vipbox
33 213 ALEXOPOULOS PAMINOS M M40 GRC GRC ΠΑΤΡΑ
34 214 ALEXIOU IOANNIS M M GRC GRC Χαλκίδα ΧΑΛΚΙΔΑ
35 215 TOROSIAN IOANNIS M M GRC GRC Κομοτηνή Iron Team / Rodopi runners
36 216 SIOUTIS KONSTANTINOS M M GRC GRC ΑΛΜΥΡΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ -
37 217 PALAIOLOGOU LILA F W40 GRC GRC Περιστερι
38 218 BOTAITIS DIMITRIOS M M GRC GRC Κατερίνη
39 219 KAPETIS ARISTEIDIS M M40 GRC GRC ΛΆΡΙΣΑ Σύλλογος Δρομέων Υγείας Νομού Λάρισας
40 220 TSAOUSIDIS GEORGIOS M M GRC GRC Λάρισα
41 221 LIOLIOS SPYRIDON M M GRC GRC Katerini katerini
42 222 MICHALOPOULOS DIMITRIOS M M40 GRD GRC καστορια ΟΡΕΙΝΟΙ ΒΙΤΣΙΟΥ
43 223 KOLKA ALEXANDRA M M40 GRC GRC καστορια ΟΡΕΙΝΟΙ ΒΙΤΣΙΟΥ
44 224 DIMITRIOU DIMITRIOU M M40 CYP CYP Στροβολος
45 225 KOTSAPAS ALEKSANDROS M M40 CYP CYP Στροβολος
46 226 TSOLAKOS SPYRIDON M M GRC GRC Χαλκιδα
47 227 SFOUNIS DIMITRIOS M M GRC GRC Καλλιθέα Outdoor Games RunningTeam
48 228 NINOS IOANNIS M M40 GRC GRC ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
49 229 AMVROSIADIS VASILIOS M M GRC GRC Καλλιθεα πιεριας
50 230 KARATASOS STAVROS M M GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ FIFTH ELEMENT RUNNING TEAM