ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ "ΟΛΥΜΠΙΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ"

Α/Α Bib Επίθετο Φ Κατ. Εθνικότητα Χώρα κατοικίας Κατοικία Ομάδα/Χορηγός
1 2001 ANDRIOLA KALLIROI F W GRC GRC ΑΜΑΛΙΑΔΑ VASKOS TRAINING
2 2002 NOUSIOS DIMITRIS M M50 GRC GRC ΠΑΛΛΗΝΗ/ΛΕΟΝΤΑΡΙ
3 2003 ANASTASEA EIRINI F W50 GRC GRC ΒΟΥΛΑ vaskos treaining team
4 2004 ADAMIDIS ANASTASIOS M M40 GRC GRC ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ TEAM PODILATOMANIA
5 2005 PROVATAS ANTONIS M M40 GRC GRC ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ PROVATAS ENGINEERING
6 2006 PANAGOS ALEKSANDROS M M GRC GRC Τρίκαλα
7 2007 HELIOU LE HEUX KAILA F W18 GRC GRC Αθήνα
8 2008 PAPASTERGIOU ANGELIKI F W GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ
9 2009 POLYKSENIDIS PANAGIOTIS M M40 GRC GRC ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ Μουρίκι
10 2010 MICHALOS MICHALIS M M40 GRC GRC Σκοτίνα
11 2011 PATRAGKOS CHRISTOS M M GRC GRC ΣΕΡΡΕΣ PatragkosRunningTeam
12 2012 NTERVISI BAGGELIS M M ALB GRC Αρκίτσα
13 2013 MANOLIDOU ATHINA SOFIA F W40 GRC GRC ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ PROVATAS ENGINEERING
14 2014 ZACHAROULIS PANAGIOTIS M M GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ TOPOLOCOS
15 2015 AGGELIDIS ANTONIS M M40 GRC GRC ΑΙΓΑΛΕΩ
16 2016 STAMOU SPYRIDOULA F W50 GRC GRC ΛΙΒΑΔΕΙΑ PATHFINDERS RUNNING TEAM
17 2017 PAPADIMITRIOU PANAGIOTA F W GRC GRC ΛΙΒΑΔΕΙΑ PATHFINDERS RUNNING TEAM
18 2018 PAGADAKI MARIANNA F W GRC GRC Κηφισιά
19 2019 ZOLOTA DAFNI F W40 GRC GRC Λιτόχωρο
20 2020 ZERVAKAKOS ACHILLEAS M M50 GRC GRC ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
21 2021 SIOZOS PANTELIS M M40 GRC GRC ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
22 2022 TSARAKTSIDIS CHRISTOS M M40 GRC GRC ΚΕΡΚΥΡΑ
23 2023 MANAFAS ACHILLEFS M M40 GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ InOperation Athletic Team
24 2024 NESTORI ELENA F W GRC GRC ΚΑΤΕΡΙΝΗ
25 2025 GKONTOGIANNIS ILIAS M M40 GRC GRC Λαμία
26 2026 NIKOLAIDIS VASILIS M M GRC GRC Αθήνα
27 2027 ZILFIGARIDOU ELENI F W GRC GRC ΣΟΦΑΔΕΣ KASIMIS TRAINING / ANTHEMA RUNNING TEAM / RUNNING TEAM FARSALA
28 2028 TZIKOPOULOS KOSTAS M M50 GRC GRC LitochoroΛΙΤΟΧΩΡΟ
29 2029 MANAFAS ANTONIS M M40 GRC GRC Κατερίνη IN OPERATION ATHLETIC TEAM
30 2030 GKOUNTELIAS GIORGOS M M40 GRC GRC litochoro
31 2031 PAPAKONSTANTINOU CHARIS M M GRC GRC Λασισα
32 2032 TSIARAS CHRISTOS M M GRC GRC THESSALONKI TSIARAS ACADEMY
33 2033 VARAGKA DIMITRA F GRC GRC Λιτοχώρο
34 2034 KOUMORTZIS ANTONIOS M M GRC GRC Σκοτινα Ziogas all sports
35 2035 KARELLAS SPYRIDON M M40 GRC GRC κατερινη
36 2036 ZIOZA DESPOINA F W GRC GRC ΑΘΗΝΑ outdoor trainers
37 2037 MPAKRATSAS GIANNIS M M50 GRC GRC Λιτοχωρο OlympusMarathon Running Team
38 2038 ALTANIS ILIAS M M50 GRC GRC Σπερχειάδα
39 2039 LENTA ZACHAROULA F W40 GRC GRC Λιβαδειά ΑΚΟΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
40 2040 ALON-BITTON GILLI F W50 ISR ISR Nataf
41 2041 KARYOTIS ATHANASIOS M M40 GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ Vmaxtraining / Σ.Δ.ΦΑΛΑΝΗΣ
42 2042 TSIRAKIDIS CHRISTOS M M GRC GRC ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΙΣΟΡΡΟΠΟΝ
43 2043 BESLIDIS STELIOS M M18 GRC GRC Θεσσαλονικη
44 2044 CHARITAKIS MANOS M M GRC GRC ΗΡΑΚΛΕΙΟ MIKRO JIM
45 2045 SFAKIANAKIS THEODOROS M M GRC GRC ΗΡΑΚΛΕΙΟ MIKRO JIM
46 2046 GIOTI ANTONIA ALNTA F W GRC GRC Ηράκλειο Mikrojim
47 2047 PAPADOGIANNAKIS DIMITRIS M M GRC GRC ΗΡΑΚΛΕΙΟ MIKRO JIM
48 2048 KATSARAKI EYAGGELIA F W GRC GRC ΗΡΑΚΛΕΙΟ MIKRO JIM
49 2049 MAYRAGANIS DIMITRIS M M40 GRC GRC ΚΙΑΤΟ Syngenta Hellas
50 2050 VLACHOULIS GEORGIOS M M50 GRC GRC ΦΑΛΑΝΗ ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΦΑΛΑΝΗΣ
51 2051 CHATZIVASILIS SOTIRIS M M GRC GRC ηρακλειο MIKRO JIM
52 2052 ZOUMI PELAGIA F W40 GRC GRC ΗΡΑΚΛΕΙΟ MIKRO JIM
53 2053 PROTOPSALTI VICKY F W GRC GRC ΠΕΡΑΙΑ
54 2054 PITRIS STELIOS M M GRC GRC ΠΕΡΑΙΑ Protopsalti Pharmacy
55 2055 CHATZOPOULOS NIKOLAOS M M50 GRC GRC Neapoli -ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
56 2056 LAZARIDIS IOANNIS M GRC GRC Καρδια
57 2057 MOURATIDOU FOTEINI F W40 GRC GRC Θεσσαλονικη
58 2058 POMAKIS DIAMANTIS M M50 GRC GRC Neo RISIO THESSALONIKI
59 2059 TARAZAS DIMITRIOS M M50 GRC GRC THESSALONIKI Kourkourikis training group
60 2060 POULIS NIKOLAOS M M50 GRC GRC Κερκυρας
61 2061 MICHAIL MICHAIL M M50 GRC GRC ΣΕΡΡΕΣ Kerkini Lake Runners - Α.Ο. Ηράκλειας Σερρών
62 2062 TZAMPAZAKIS STAVROS M M GRC GRC Θεσσαλονίκη ΠΟΛΥΔΆΜΑΣ ΑΡΧΑΙΟΣ
63 2063 ALEYRAS CHRISTOS M M50 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΤΗΡΙΔΑ
64 2064 KIZIRIDIS GRIGORIOS M M50 GRC GRC Θεσσαλονίκη - Καλαμαριά
65 2065 KYRITSI STAYROULA F W50 GRC GRC ΚΑΤΩ ΤΙΘΟΡΕΑ
66 2066 ATHANASIADIS BABIS M M40 GRC GRC Καλαμαρια
67 2067 MINAS PANAGIOTIS M M60 GRC GRC Θηβα ΣΔΥΜ ΘΗΒΑ
68 2068 NIKOS TEKOUSHS M M GRC GRC ampelonas
69 2069 PAPADIMITRIOU GIANNOULA F W GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ
70 2070 IOANNIDIS IOANNIS M M50 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ---
71 2071 KARAVANAS ANASTASIOS M M GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗ - ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
72 2072 KARAVANAS KONSTANTINOS M M18 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗ- ΚΑΛΑΜΑΡΙΆ
73 2073 SPILIOTIS THEMISTOKLIS M M50 GRC GRC ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ
74 2074 MICHOPOULOS STERGIOS M M40 GRC GRC Καστρακι
75 2075 GAGTZAS ATHANASIOS M M GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ
76 2076 NTAKOULA GEORGIA F W GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ Βασίλης Παπαδημητρίου
77 2077 KLOUMPA LEMONIA F W50 GRC GRC Ιωάννινα Βασίλης Παπαδημητρίου
78 2078 NTAKOULA AMDROMEDA F W GRC GRC ΙΩΆΝΝΙΝΑ Βασίλης Παπαδημητρίου
79 2079 MITULINOS NIKOLAOS M M40 GRC GRC Θεσσαλονίκη
80 2080 MOULA FARMAKI VASILIKI F W40 GRC GRC Λιτοχωρο
81 2081 GKAGKAS EVAGGELOS M M GRC GRC Θεσσαλονίκη Gks running team
82 2082 PASAKIOGLOU PANTELIS M M GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
83 2083 SACHINIDIS DIMITRIS M M40 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
84 2084 MAVROS ALEXANDROS M M GRC GRC Λιτόχωρο GRE.A.T
85 2085 CHATZIATHANASIADI DOROTHEA F W GRC GRC ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ MADBOX
86 2086 SAKORAFA CHRISTINA F W40 GRC GRC ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ MADBOX
87 2087 MELETIS ATHANASIOS M M40 GRC GRC Ρεγκίνι
88 2088 MPINTSI AIKATERINI F W40 GRC GRC Κοιλα -ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
89 2089 NIKOLAIDIS ALEKSANDROS M M40 GRC GRC Κατερίνη -πιεριας
90 2090 VITSILAKIS GEORGIOS M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ Greek_trail_runners
91 2091 FOLIA GEORGIA F W40 GRC GRC ΦΑΛΑΝΗ ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΦΑΛΑΝΗΣ
92 2092 KOURKOUVATIS PANAGIOTIS M M GRC GRC ΒΕΛΕΣΤΙΝΟ Gymlabrunningteam
93 2093 TOMPOULIDIS CHRISTOS M M GRC GRC Κατερινη
94 2094 KOLLYMENOU VASO F W40 GRC GRC ΑΛΥΚΕΣ/ΒΟΛΟΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΣΤΙΒΟΣ
95 2095 GEORGOPOULOS CHRISTOS M M40 GRC GRC Αθήνα Corvus
96 2096 RENTAS EIRINAIOS M M GRC GRC ΤΡΙΚΑΛΑ
97 2097 PAPAGIANNAKIS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC ATHENS outdoor trainers
98 2098 SKARGIOTI MARIA F W40 GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ
99 2099 KATSANIS GEORGIOS M M GRC GRC Θεσσαλονικη Kasimis Training
100 2100 TZIOUKA EYANTHIA F W60 GRC GRC ΛΙΤΟΧΩΡΟ