ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ "Olympus Ultra"

Α/Α Bib Επίθετο Φ Κατ. Εθνικότητα Χώρα κατοικίας Κατοικία Ομάδα/Χορηγός
1 2000 PETROUTSOS STELIOS M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ INDIPENDENT
2 2001 MANTA JO F W40 GRC GRC Athens BROOKS / SUUNTO
3 2002 OULMER MICHALIS ALEKSIS M M GRC GRC Αθήνα NIGHT FOXES
4 2003 NIKOLOPOULOS DIMITRIOS M M40 GRC GRC Chalandri Mustukuluru Trail Team
5 2004 DEMOSTHENOUS PETER M M CYP CYP Nicosia
6 2005 STAMATIS IOANNIS M M40 GRC GRC Θεσσαλονίκη ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
7 2006 TYPALDOS DIMITRIOS M M50 GRC GRC Piraeus RUN FOREVER
8 2007 MILTIADIS DANIIL M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ DIMOPOULOS COACHING
9 2008 ROUMPAS THOMAS M M60 GRC GRC PALL TIHIORACE TEAM
10 2009 FRAGKAKIS DIMITRIOS M M40 GRC GRC Χιος chiosrunning σύλλογος αθλητών υγείας χίου
11 2010 MPITOS DIMITRIS M M GRC GRC ΤΡΙΚΑΛΑ Σ. Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
12 2011 MPAILAS DIMITRIS M M40 GRC GRC Syros ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
13 2012 SAMISTI FANTI M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ myathlete
14 2013 EROTOKRITOU MICHALIS M M50 CYP CYP Aglantzia Dromea Racing CYPRUS
15 2014 MANGOS ATHANASIOS M M40 GRC GRC ΤΡΙΚΑΛΑ KASIMIS TRAINING
16 2015 EYSTATHOPOULOS ANDREAS M M50 GRC GRC ΜΑΓΟΥΛΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΣΔΥΕ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ SCIENCE TRAINING
17 2016 PAPANIKOLAOU PANAGIOTIS M M50 GRC GRC ΚΗΦΙΣΙΑ TRAIL RUNNERS FOR FUN
18 2017 SCHEIB BERNHARD M M60 DEU DEU Hauenstein
19 2018 SCHMIDT FRANK M M50 DEU DEU Spirkelbach
20 2019 PEPES LAZAROS M M GRC GRC Θεσσαλονίκη
21 2020 REMMAS NIKOS M M50 GRC GRC ΤΡΙΚΑΛΑ Σ.Δ. Τρικάλων
22 2021 EPITROPAKIS ANDREAS M M50 GRC GRC ΗΡΑΚΛΕΙΟ Σ.Μ.ΚΡΗΤΗΣ - ΙΚΑΡΟΣ
23 2022 GEORGOUDAKIS SOTIRIS M M40 GRC GRC ΚΟΡΙΝΘΟΣ Ns coaching
24 2023 ANDRITSOPOULOS DIMITRIOS M M50 GRC GRC ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ
25 2024 ARVANITAKIS LEANDROS M M50 GRC GRC ΒΟΥΛΑ
26 2025 LEZPOURIDIS THEOCHARIS M M40 GRC GRC Κοζάνη
27 2026 BEJAN MARIUS-ADRIAN M M50 ROU ROU Vatra Dornei
28 2027 VRACHAS PANTELEIMON M M GRC GRC Θεσσαλονίκη
29 2028 BOMPOLAS ANASTASIOS M M50 GRC GRC ΚΟΜΟΤΗΝΗ RODOPI RUNNERS
30 2029 NORDBORG NICKLAS M M50 SWE SWE Hörby
31 2030 ROUSSOS ANARGUROS M M GRC GRC Thira ΣΑΝΤΟΡΊΝΗ
32 2031 SPYRIDAKIS MICHAIL M M50 GRC GRC Μυτιλήνη
33 2032 TSAPIKOUNI THEODORA F W50 GRC GRC ΑΘΗΝΑ
34 2033 PRAPOGLOU PARASKEYI F W40 GRC GRC 62121 - Σερρες - ΣΕΡΡΩΝ Kourkourikis training group
35 2034 KOUKOUVETSIOS CHRISTOS M M50 GRC GRC Σέρρες Baliotis .Nature Trail
36 2035 STAVRIDIS CHARITOS M M50 GRC GRC ΑΧΑΡΝΕΣ Mustukuluru Trail Team
37 2036 PAPADOPOULOS ARISTEIDIS M M40 GRC GRC ΛΑΓΚΑΔΑΣ
38 2037 ZOURLADANIS ANDREAS M M GRC GRC ΒΕΡΔΙΚΟΥΣΙΑ
39 2038 KOTMANOS ADAM M M40 GRC GRC Αθήνα
40 2039 NIFORAS CHRISTOS M M50 GRC GRC ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
41 2040 BITOS MICHAEL M M40 GRC GRC Ιωάννινα
42 2041 PLIOUGOURIDIS ANASTASIOS M M40 GRC GRC ΔΡΑΜΑ Interval team - Apollon Triathlon Rodos
43 2042 GEVREKIS Eystathios M M GRC GRC KOMOTHNH Rodopi Runners
44 2043 GKOUNTELIAS KONSTANTINOS M M50 GRC GRC Λιτόχωρο 55Peaks - Liapakis Lab
45 2044 GIATRAKOU NIKOLETTA F W50 GRC GRC Ιωάννινα SKY WOMEN RUNNING TEAM
46 2045 KATSAROS IOANNIS M M GRC GRC Λαγκδας KOURKOURIKIS TRAINIG GROUP
47 2046 BALAFOUTIS ILIAS M M40 GRC GRC ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΣΑΠΠΑΖ
48 2047 DILINTAS ARISTOTELIS M M60 GRC GRC Αθήνα Periklis Training -ΣΔΥ Ρεθύμνου
49 2048 FILIPPOU EYTHYMIOS M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ GALATSI RUNNERS
50 2049 APERGIS PANAGIOTIS M M GRC GRC ATHENS