ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ "Olympus Marathon 2022"

# Bib Last name S Cat. Εθνικότητα Χώρα κατοικίας Κατοικία Ομάδα/Χορηγός
1 1 THEODORAKAKOS DIMITRIOS M M40 GRC GRC Αιγάλεω Salomon Hellas
2 2 ELEFTHERIOU DIMITRIOS M M GRC GRC dynafit Dynafit
3 3 PAGOUNADIS ATHANASIOS M M GRC GRC Αθήνα Salomon Hellas
4 5 PLAKETAS KOSMAS M M GRC GRC Πτολεμαίδα SNOWLAND.GR
5 6 AZELIS VASILEIOS M M40 GRC GRC Μέτσοβο URSA TEAM
6 7 ZIAKAS AGGELOS M M GRC GRC Ιωάννινα Kasimis Training
7 8 ZISIS THEODOROS M M40 GRC GRC Πρέβεζα Ursa Team -The Speakers - MyBio Πρέβεζα
8 10 SOUGIOLTZOGLOU MICHALIS M M GRC GRC Σέρρες Sougiol team
9 11 SAGKRIOTIS ILIAS M M GRC GRC Βριλήσσια Never Give Up
10 13 ILIADIS CHRONIS M M40 GRC GRC ΠΕΝΤΕΛΗ The Runner's Project
11 14 KALOFYRIS NIKOLAOS M M50 GRC GRC Ανήλιο Μετσόβου URSA TEAM
12 15 MILIARAKIS EMMANOUIL M M40 GRC GRC Interval team Interval team
13 16 MANIOTIS GEORGIOS M M40 GRC GRC Λιβαδεια mountaintrainingsolutions/ΑΚΟΛ
14 17 TSIARAS ANDREAS M M GRC GRC ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ Baliotis Nature Trail
15 18 CHASOURAS ALEKSANDROS M M GRC GRC Λιβαδειά ALL TERRAIN RUNNERS
16 19 MATRAS SLAWOMIR M M40 POL GRC TRAKHOMAKEDONES HOKA ONE ONE KROMMIDASCOACHING
17 20 KARYKAS ALEXANDROS M M GRC GRC Μαρούσι Αττικής Kasimis Training
18 21 GIAZITZIDOU CHRISTINA F W GRC GRC Καστοριά Salomon Hellas
19 23 VASILEIOU CHRISTOS M M40 GRC GRC Καλαματα KASIMIS TRAINING
20 26 MALAI MARIA F W GRC GRC Αθήνα The Runner's Project
21 27 BALTATZIS CHRISTOS M M40 GRC GRC Kifisia Natural High
22 28 KOLOKA FOTEINI F W GRC GRC ΑΘΗΝΑ Salomon Hellas
23 29 KURITSIS NIKOLAOS M M GRC GRC Θεσσαλονίκη Fotiadis Coaching
24 31 KSANTHI MARIA F W GRC GRC Λιβαδειά ALL TERRAIN RUNNERS
25 35 VOULGARIS ANDREAS EKTOR M M GRC GRC ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Santa Running Team
26 36 TSALOKOSTA DIMITRA F W40 GRC GRC Άρτα
27 39 AVTZOGLOU PETROS M M40 GRC GRC ΛΙΤΟΧΩΡΟ OlympusMarathonRT
28 40 PAPAS VAGGELIS M M40 GRC GRC Λάρισα Vmaxtraining
29 41 OIKONOMAKIS IOANNIS M M GRC GRC ΡΕΘΥΜΝΟ Σ.Δ.Υ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
30 42 MARKOPOULOS MILTIADIS M M GRC GRC Καστοριά
31 43 PANAGIOS IOANNIS M M40 GRC GRC Μέτσοβο URSA TEAM
32 44 VEROGKOS KONSTANTINOS M M GRC GRC ΚΩΣ Santa Running Team
33 45 LYTRAS PANAGIOTIS M M GRC GRC ITEA ITEA RUNNERS / GET FIT ITEA
34 48 TZAVARA NIKOLETA F W GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ KASIMIS TRAINING
35 49 GIANNOPOULOS NIKOLAOS M M GRC GRC Κέρκυρα Trail Team!
36 54 TSIANIOS KIRIAKOS M M40 GRC GRC Σβορωνος Πιεριας KASIMIS TRAINING
37 56 MANOS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC ΤΡΙΠΟΛΗ Γ. ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ
38 57 OIKONOMAKIS NEKTARIOS M M GRC GRC ΡΕΘΥΜΝΟ ΣΔΥΡ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
39 63 GREVENIOTIS KONSTANTINOS M M GRC GRC ΠΑΤΡΑ
40 64 TZENERALIS PETROS M M GRC GRC Αθήνα Μad Goats
41 69 TSIAPARAS ILIAS M M50 GRC GRC ΑΧΑΡΝΕΣ "The Runner's Project"
42 70 KAPOULAS DIMITRIS M M50 GRC GRC ΛΑΜΙΑ Τραχινα(1967)
43 72 TSIAPROUNIS VASILEIOS M M40 GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ ALL TERRAIN RUNNERS
44 74 LEONIDAKI STYLIANI F W GRC GRC Metsobo URSA TEAM
45 76 MPITOS DIMITRIS M M GRC GRC ΤΡΙΚΑΛΑ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
46 77 ZAVANTSKI SERGIOS M M GRC GRC ΚΑΣΤΟΡΙΑ
47 78 ARKOUDIS PROKOPIOS M M50 GRC GRC Kerkyra
48 80 VENETIS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ DR3EPANOS RUNNING TEAM IGOUMENITSA
49 85 POURLIOTIS DIONISIS M M50 GRC GRC ΛΙΤΟΧΩΡΟ Olympus Marathon RT
50 93 ASLANIDIS SAVVAS M M60 GRC GRC ΚΟΥΚΟΣ 3Π / ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
51 94 KOROLOGOS DIMITRIS M M50 GRC GRC ΣΕΡΡΕΣ HERBALIFE-ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
52 95 NOMIKOS ANTONIS M M40 GRC GRC ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΟΡΔΟΝΙΑ
53 96 THEODORAKI MARIA F W40 GRC GRC Drama
54 97 TAMPLIS VASILIS M M GRC GRC Λάρισα
55 102 MENTAKIS PANAGIOTIS M M40 GRC GRC Στυρα Mountain Goat Energy bars
56 103 FRAGGOPOULOS GAVRIIL M M40 GRC GRC ΝΑΟΥΣΑ KASIMIS TRAINING
57 104 ANASTASOPOULOS MICHAIL M M50 GRC GRC Παραμυθια ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΟΥΛΙΟΥ
58 106 PETRIS SOFIANOS M M GRC GRC Athens STOIXIMAN RUNNING TEAM
59 107 PETRAKIS EMMANOUIL M M GRC GRC ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT
60 108 ALAFOGIANNIS PANAGIOTIS M M GRC GRC Βέροια Baliotis Nature Trail-ΣΔ ΒΕΡΟΙΑΣ
61 109 ANGOS MICHAIL M M40 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Kourkourikis training group
62 114 PAPADOPOULOS GIORGOS M M GRC GRC Σερρες Sougiol team
63 116 PALAGKAS GIORGOS M M GRC GRC Ελασσονα Kasimis Training
64 121 NASTOS SOTIRIOS M M18 GRC GRC Λιτόχωρο Doltsi Team
65 122 KRITSOTALAKIS IOANNIS M M40 GRC GRC Ιλιον Krommidas Trail Team - OYK - ΣΔΥΙ
66 123 IOANNIDIS CHRISTOS M M40 GRC GRC ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ ΕΥΑΘΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
67 124 KOUZLAKIDIS DIMITRIS M M50 GRC GRC ΚΑΒΆΛΑ
68 125 IONITA MIHAIL M M50 ROU ROU PAULESTI Individual
69 126 VARTHOLOMAIOS ARGYRIOS M M GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Naousa Vermio Trail
70 127 TZANETIS STYLIANOS M M GRC GRC Βυρωνας PERIKLIS TRAINING
71 128 POGONETS VSEVOLOD M M50 ISR ISR Modiin
72 130 TSIARGALIS CHRISTOS M M60 GRC GRC Litochoro
73 139 PAPAGEORGIOU CHRISTOS M M40 GRC GRC ΠΑΤΡΑ
74 144 FYGETAKIS STEFANOS M M50 GRC GRC ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
75 146 APERGIS PANAGIOTIS M M GRC GRC ATHENS 360 ΡΑΝΕΡΣ
76 149 VENETIKIDIS DIMITRIS M M60 GRC GRC LITOCHORO Olympus Marathon RT
77 150 ELLINAKIS GEORGIOS M M40 GRC GRC ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
78 152 PAPALOUKAS AGGELOS M M50 GRC GRC ΛΙΒΑΔΕΙΑ BΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ
79 153 TZIMAS CHRISTOS M M50 GRC GRC Πρέβεζα
80 155 SKOURAS GEORGIOS M M50 GRC GRC ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ Gosport
81 159 KONTOMINAS PANAGIOTIS M M GRC GRC Νεάπολη Λακωνίας Allterrainrunners
82 163 ATHANASIOU SAKIS M M40 GRC GRC ΛΑΜΙΑ TΡΑΧΙΝΑ-ΑΝΗΣΥΧΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΛΑΜΙΑΣ
83 166 TSAKIRIS MARKOS M M GRC GRC ΠΑΛΙΑ ΚΑΒΑΛΑ OSB ENDURANCE TEAM
84 172 KARTSAKAS KONSTANTINOS M M50 GRC GRC ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
85 173 PAFOS ATHANASIOS M M50 GRC GRC ΓΕΡΑΚΑΣ
86 175 ALERTAS GEORGIOS M M40 GRC GRC ΠΥΡΓΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
87 176 NTAKALETSIS SOKRATIS M M GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ Sportifs.gr
88 178 TURKULEVYCH IEVHEN M M40 UKR UKR Kyiv Endurance Scool
89 188 POLIZOULI AIKATERINI F W40 GRC GRC Κοζανη Ανεξάρτητη
90 191 KATMEROU THOMI F W40 GRC GRC Φαρσαλα Vmaxtraining
91 192 NIKOLOPOULOS DIMITRIOS M M40 GRC GRC Χαλάνδρι Mustuculuru trail team
92 195 KOUTSOUKOS MICHAIL M M40 GRC GRC ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ KAIZEN GAMING
93 196 KYRIAKIDIS PLATON M M40 GRC GRC ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ Σ.Δ.Υ.Νέστου - OSB Endurance
94 198 TSAVOS GIANNIS M W40 GRC GRC Ιωάννινα MPAGIA RUNNERS
95 198 TSAVOS GIANNIS M M40 GRC GRC Ιωάννινα MPAGIA RUNNERS
96 201 MPATSILIS CHRISTOS M M40 GRC GRC Κοζανη ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
97 203 KOTIDIS PANAGIOTIS M M50 SWE SWE Malmö
98 207 FOUKAS DIMITRIOS M M50 GRC GRC Χρυσουπολη Καβαλας Χρυσουπολη Καβαλας
99 212 BIRNTACHAS SOSIPATROS M M GRC GRC ΔΡΟΣΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ
100 214 MAKRIS CHARALAMPOS M M70 GRC GRC ΞΑΝΘΗ XANTHI RUNNERS
101 218 VENETSIANOS SPYRIDON M M40 GRC GRC Κηφισιά The Runners Project
102 218 VENETSIANOS SPYRIDON M M40 GRC GRC Κηφισιά The Runner's Project
103 219 MORAITI ELENI F W40 GRC GRC ΑΛΙΑΡΤΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ALIARTISTAS
104 221 KASINAS DIMITRIS M M50 GRC GRC ΑΧΑΡΝΑΙ Mustukuluru Trail Team
105 222 PATOULIDIS PETROS M M50 GRC GRC Κοζανη Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ
106 226 PAPADIMITRIOU SAVVAS M M40 GRC GRC Άνω Σταυρός
107 231 KALINDERIS NIKOLAOS M M40 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Speedgoats
108 234 MAKRYGIANNIS ILIAS M M40 GRC GRC volos
109 235 DASKALOPOULOS EFTHYMIOS M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ NATURAL HIGH / BALIOTIS
110 242 LOUKOS IOANNIS M M40 GRC GRC MAGOULA ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
111 243 PAPANIKOS EYAGGELOS M M40 GRC GRC ΒΟΥΛΑ
112 244 PSAROULIS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC ΠΑΝΟΡΑΜΑ
113 245 DAYIDOPOULOS PANAGIOTIS M M40 GRC GRC Πετρούπολη
114 247 LEVENTIS ANGELOS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ
115 249 PANAGIOTIDIS PANOS M M50 GRC GRC Kifissia - Athens RUNNER STORE TRAIL TEAM
116 252 NTOUMANIS IOANNIS M M GRC GRC ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ OSBET / Eleftheroupoli Runners
117 255 BODECIS ILIAS M M40 GRC GRC Λάρισα
118 257 NIKOLOPOULOS DIMITRIOS M M GRC GRC ΙΛΙΟΝ ALL TERRAIN RUNNERS
119 258 DIMTSAS NIKOLAOS M M50 GRC GRC ΧΑΛΑΝΔΡΙ RUNNER STORE TRAIL TEAM
120 263 STAUGIANOUDAKIS STELIOS M M50 GRC GRC ΡΕΘΥΜΝΟ KASIMIS TRAINING
121 276 PAPADIMITRIOU CHARILAOS M M50 GRC GRC ATHENS My athlete
122 278 NESTOROPOULOS KONSTANTINOS M M60 GRC GRC Κοζάνη
123 283 KOLIAS DIMITRIOS M M40 GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ Allterrainrunners
124 285 CHRONIS DIMITRIOS M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ
125 287 BRETSA MARIA F W40 GRC GRC ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
126 289 FELONIS ANASTASIOS M M40 GRC GRC ΛΙΤΟΧΩΡΟ
127 290 BANAKAS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC ΘΕΡΜΗ RUNNING TEAM FARSALA
128 293 MARA BOGDAN STEFAN M M ROU ROU Mogosoaia
129 298 LIMPEROPOULOS KONSTANTINOS M M GRC GRC Εξοχή Gym tonic
130 299 KARANASTASIS ZISIS M M40 GRC GRC Ελασσόνα
131 302 GOGOUSIS KONSTANTINOS M M GRC GRC ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ TENNISTAS
132 306 KOSTAKIS DIMITRIOS M M50 GRC GRC HOLARGOS PATHRUNNERS
133 307 KARAKOSTANOGLOU KATERINA F W40 GRC GRC ATHENS My athlete
134 309 MATTHAIOS GIORGOS M M GRC GRC Αγιος Δημητριος
135 318 STAVRIDIS CHARITOS M M50 GRC GRC ACHARNES Mustuculuru trail team
136 321 KNOUNI AGKOP M M50 GRC GRC ΚΗΦΗΣΙΑ Natural High
137 323 TSIFIS DIMITRIS M M60 GRC GRC ΛΙΒΑΔΕΙΑ ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ
138 334 CHARITOPOULOS MICHALIS M M40 GRC GRC ΙΛΙΟΝ Mustukuluru Trail Team
139 335 KAROKI ANNA F W40 GRC GRC Αθηνα "All Terrain Runners"
140 335 MOUZAKITIS GEORGIOS M M50 GRC GRC ΜΟΣΧΑΤΟ ΑΘΗΝΑ ΕΟΣ Αθηνών
141 339 CASTRO JOSEPH M M50 NLD NLD Amsterdam
142 340 MERMIGKI ZACHARAKI AGGELIKI F W40 GRC GRC ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
143 341 KALOGIANNIS KONSTANTINOS M M50 GRC CYP LARNACA Dro.Me.A Racing
144 342 STAMATI MARIA F W GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ ΣΜΝΛ
145 343 GIOTAS ANTONIOS M M40 GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ MELISSA KIKIZAS RUNNING TAEM LARISSA
146 348 DRAGOUTAS ACHILLES M M50 GRC GRC ΖΩΓΡΑΦΟΥ
147 354 MICHALIS GEORGE M M40 GRC GRC KERATEA S RUNNERS KERATEAS
148 356 PAPOUTSI ALEXANDRA F W40 GRC GRC ΚΕΡΚΥΡΑ MOUNTAIN LOVERS CORFU
149 357 NIKOLAIDIS GERASIMOS M M GRC GRC ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΝΤΗΣ
150 358 GEORGIADIS CHRISTOS-MILTOS M M40 GRC GRC ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ
151 360 VLACHIOTIS GERASIMOS M M40 GRC GRC Αιγάλεω
152 362 POLATSIDIS CHRISTOS M M60 GRC GRC ΛΙΒΑΔΕΙΑ Α.Κ.Ο.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
153 363 ADAMOS DIMITRIOS M M50 GRC GRC ΤΡΙΚΑΛΩΝ
154 364 SPIGGOS IOANNIS M M40 GRC GRC ΚΕΡΚΥΡΑ
155 367 PARTSANIS THOMAS M M40 GRC GRC ΚΑΣΤΟΡΙΑ Kasimis Training
156 371 PAPADOPOULOS GAVRIIL M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ ATOS Running Team
157 375 TSOUTSOURAS CHRISTOS M M GRC GRC ΛΕΥΚΩΝΑΣ ΣΕΡΡΩΝ Baliotis Nature Trail
158 380 PAPAPETROS EFSTATHIOS M M40 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Baliotis Nature Trail
159 381 PATSOULIS IOANNIS CHARALAMPOS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ
160 385 DOKSARAS GEORGIOS M M50 GRC GRC Λαρισας
161 388 ZOGOGIANNIS VASILIS M M40 GRC GRC Αθήνα
162 390 SARIMANOLIS SYMEON M M40 GRC GRC ΚΟΖΑΝΗ KASIMIS TRAINING
163 391 PRAPAS FOTIOS M M50 GRC GRC Πτολεμαΐδα (ΚΟΖΑΝΗΣ) Σ. Δ. Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ
164 393 MICHALOPOULOS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC Αλεξάνδρεια Olympus Marathon / Irena's RT
165 394 ALEVIZAKIS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC Panorama Thessaloniki KASIMIS TRAINING
166 395 ALEXANDROU KONSTANTINOS M M50 GRC GRC Πεντέλη
167 398 DALKAS LOUKAS M M40 GRC GRC ΛΙΒΑΔΕΙΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑ
168 401 CHALIASOS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC ΛΑΜΙΑ
169 404 PAPAIOANNOU DIMITRIOS M M50 GRC GRC Ιωαννινα
170 408 TSITSOS TRIANTAFYLLOS M M GRC GRC ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ KASIMIS TRAINING
171 409 TZAMPAZAKIS ALEXANDROS M M GRC GRC Σταυρος KASIMIS TRAINING
172 410 KOLESIS PANAGIOTIS M M40 GRC GRC Θεσσαλονίκη Kourkourikis training group
173 411 TSIRIGOTIS GEORGIOS M M40 GRC GRC ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΣΔΟΕ
174 412 TSIRIGOTIS VASILEIOS M M60 GRC GRC ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΣΔΟΕ
175 413 MANTZAVELAS SYMEON M M GRC GRC ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ KASIMIS TRAINING
176 414 MITSOS IOANNIS M M50 GRC GRC ΑΘΗΝΑΙΩΝ
177 415 MPELLAS KONSTANTINOS M M50 GRC GRC ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΠΕΛΚΑ
178 426 LIONTOS THEODOROS M M50 GRC GRC RETHYMNO KASSIMIS TRAINING
179 430 PAPADOPOULOS IOANNIS M M40 GRC GRC ΧΑΝΙΑ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT
180 432 CHATZATOGLOU KOSTANTINOS M M40 GRC GRC ΒΑΡΚΙΖΑ RUN TO CHANGE DIABETES - NOVO NORDISK HELLAS
181 439 DOUNAS ANTONIS M M40 GRC GRC Φλώρινα Σ.Δ.Ο.Εορδαιας1787
182 458 PATSIALAS ALEXIS M M40 GRC GRC ΛΑΦΚΑΔΑΣ ΕΛ.ΑΣ - ΣΔΥΘ
183 527 KOUTROULIS NIKOS M M50 GRC GRC ΑΘΗΝΑ ALL TERRAIN RUNNERS
184 539 THEODORAKOPOULOS VASSILIOS DIMITRIOS M M40 GRC GRC ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ KASIMIS TRAINING
185 551 MITROPOULOS DIONYSIOS M M GRC GRC Χαϊδάρι
186 588 DRAKOS PANAGIOTIS M M40 GRC GRC Λαυριο S Runners
187 707 GARNETT MATT M M GBR GBR Bristol GoodGym
188 713 PAPASAVVAS GEORGE M M CYP CYP Λευκωσια
189 722 SOTIRAKIS CHRISTOS M M50 GRC GRC ΜΑΡΟΥΣΙ ΣΔΥΘ
190 735 PAPAPAVLOS KONSTANTINOS M M50 GRC GRC Αθήνα Mustukuluru Trail Team
191 737 TASOULIS DIMOS M M60 GRC DEU Bietigheim-Bissingen ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔ.ΣΕΡΡΩΝ
192 748 KARTSAKLIS THEODOROS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ /ΠΑΓΚΡΑΤΙ
193 751 KOTSILATIS DIMITRIOS M M40 GRC GRC ΠΕΤΡΟΎΠΟΛΗ
194 784 GHEORGHE DUDAS M M40 ROU ROU Medias A.T.E.Dianthus
195 787 DELIGIANNIS VASILEIOS M M GRC GRC Λάρισα Metsovo Ursa Team
196 790 LANGAS PANAGIOTIS M M40 GRC GRC Αγία Παρασκευή
197 792 PANAGOPOULOS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ L CREW
198 808 CHATZIPAYLIDIS SAVVAS M M GRC GRC ΚΑΡΠΑΘΟΣ Ένοπλες Δυνάμεις
199 826 KROKOS ATHANASIOS M M40 GRC GRC ΚΑΜΑΤΕΡΟ MUSTUKULURU TRAIL TEAM-ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
200 846 VAIDAKIS ALEXANDROS M M40 GRC GRC Αγία Παρακευή Ymittos Runners
201 859 KARAMPINIS EFTHYMIOS M M40 GRC GRC ΝΑΞΟΣ ΣΕΒΑΣ ΝΑΞΟΥ
202 893 LABOULAIS JEROME M M FRA FRA Lyon
203 911 TSELEPIDIS IOANNIS M M GRC GRC Πετρουπολη-Αθηνα
204 914 PAPARGYRIOU APOSTOLOS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ Baliotis Nature Trail
205 918 MOSCHOVOS NIKOLAOS M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ / ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ MINETTA RUNNING TEAM
206 919 GRIGORIADIS PANAGIOTIS M M40 GRC GRC ΞΑΝΘΗ CrossFit Xanthi
207 920 RIPIS PERIKLIS M M GRC GRC Ερέτρια PERIKLIS TRAINING
208 921 ANDRONIKIDIS IOANNIS M M50 GRC GRC Πτολεμαΐδα ΣΔΟΕ Εορδαίας- katsikia runner
209 932 TAGKALOS ANTONIOS M M GRC GRC GLYFADA
210 935 MPONAROS EYTHYMIOS M M60 GRC GRC ΑΘΗΝΑ
211 942 DOUMA EVANGELIA F W40 GRC GRC Σέρρες
212 944 ZAGKARETOU KATERINA F W GRC DNK Θεσσαλονίκη
213 945 STAMOULIS ILIAS M M GRC GRC ΝΕΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ KASIMIS TRAINING
214 946 PARMAKIS CHRISTOS M M GRC GRC ΚΟΖΑΝΗ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ
215 965 GKOUNTELIAS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC Λιτόχωρο
216 987 LOUKANIDIS GEORGIOS M M40 GRC GRC ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ One Step Beyond Endurance Team
217 989 TSIPA MARIELA F W40 GRC GRC ΡΕΘΥΜΝΟ ALL TERRAIN RUNNERS BY THEODORAKAKOS
218 990 KARAVITI KELLY F W50 GRC GRC ΑΘΗΝΑ
219 996 FYTILIS IOANNIS M M GRC GRC Λάρισα
220 998 KONSTANTINOU KONSTANTINOS M M40 GRC GRC ΜΑΡΟΥΣΙ
221 999 DOUVINOF LEMONIA F W40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ baburas
222 1000 PAPATHANASIOU GIORGOS M M50 GRC GRC ΛΙΒΑΔΕΙΑ ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ
223 1001 LIOUTSIAS ARGYRIOS F W40 GRC GRC Κοζάνη
224 1002 BIKA DIMITRA F W GRC GRC Αθήνα SCOTT Running Greece
225 1016 LANCEFIELD JACK M M GBR GBR London Thames Hares & Hounds
226 1017 EMILIANOU TRUDI F W50 GBR GRC Elefsina sky women running team/ ΣΔΥΕ
227 1020 GEORGOULIS ERNESTO M M40 GRC GRC ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
228 1031 TERZI MARINA F W50 GRC GRC Ελευσίνα NOVASPORTS RUNNING TEAM
229 1043 DARDAGANIS THEODOROS M M GRC GRC ΚΑΤΕΡΙΝΗ
230 1044 KARADIMOS DIMOS M M50 GRC GRC ΑΘΗΝΑ
231 1057 KAMPOUROPOULOS ALEXANDROS M M40 GRC GRC Αθηνα Παλλήνη La Sportiva Greece
232 1062 NTANI SPYRIDOULA F W40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ ΑΘΗΝΑ
233 1100 ZISIMOPOULOS FOTIS M M GRC GRC Αγιάσος Kasimis Training
234 1142 SFITIS NIKOLAOS M M40 GRC GRC ΣΕΡΡΕΣ Kourkourikis Training Groop
235 1143 SPYROPOULOS GEORGIOS M M40 GRC GRC ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ #VASILISKONSTANTINOSMARIAMYRTO#
236 1144 KANTZELIS ANASTASIOS M M60 GRC GRC Ιωάννινα
237 1145 ANTYPAS GRIGORIOS M M50 GRC GRC ΑΘΗΝΑ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
238 1146 POLYMENAKOS IOANNIS M M GRC GRC Nikaia KIRON TEAM
239 1147 TSOKOS MICHAIL M M GRC GRC ΜΥΤΙΛΗΝΗ KASIMIS TRAINING
240 1148 SPYRIDAKIS MICHAIL M M40 GRC GRC Μυτιλήνη
241 1149 RONTOPOULOS DIMITRIOS M M50 GRC GRC KIFISSIA
242 1150 TRIANTAFYLLIDI EYAGGELIA F W40 GRC GRC ΙΛΙΟΝ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
243 1151 KOUTSODIMOS KOSTAS M M GRC GRC ΤΡΙΚΑΛΑ
244 1152 OIKONOMOU DIONYSIS M M40 GRC GRC ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
245 1153 PAPAGORAS KONSTANTINOS M M18 GRC GRC Agia Paraskevi IPA/PERIKLIS TRAINING
246 1154 TSIAGKAS DIMITRIS M M GRC GRC ΑΧΑΡΝΑΙ Krommidas Trail Team
247 1155 VIDALIS PETROS M M GRC GRC Αργυρούπολη The Runner's Project
248 1156 GEORGALAKIS CHRISTOS M M40 GRC GRC Πικέρμι/Διώνη
249 1157 TSIAGKAS NIKOLAOS M M50 GRC GRC ΑΧΑΡΝΑΙ Kromidas trail team
250 1158 FARDELLAS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC Λιβαδειάς
251 1159 SOTIRIOU PETROS M M GRC GRC Λαμία Σύλλογος δρομέων Τραχίνα
252 1160 GEORGOUDIS VASILEIOS M M GRC GRC Πορταριά Χαλκιδικής
253 1161 CHANTZAROPOULOS ATHANASIOS M M40 GRC GRC Ιωάννινα ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
254 1162 BLOUKOU DESPOINA F W GRC GRC ΚΑΒΑΛΑ OSB_Endurance Team
255 1163 SLEE CHLOE F W GBR GBR bristol GoodGym
256 1164 PONTOS ANGELOS M M GRC GRC Αγία Παρασκευή Mountain training solutions
257 1165 OIKONOMOU IOANNIS M M50 GRC GRC CHALANDRI Ymittos Runners
258 1166 ANTYPA ATHINA F W50 GRC GRC ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
259 1167 KANTA ASPASIA F W40 GRC GRC Πεύκη
260 1168 TZANOS CHRISTOS M M40 GRC GRC Melissia, Athens
261 1169 KARRAS IOANNIS M M40 GRC GRC ΠΡΕΒΕΖΑ
262 1170 ZOURMPAKIS MANOLIS M M GRC GRC Keratsini L-crew
263 1171 TSIMPOGOS ANTONIOS M M40 GRC GRC ΙΛΙΟΝ ADVENDURE
264 1172 TASIOPOULOS PETROS M M50 GRC GRC Αθηνα
265 1173 NORDBORG NICKLAS M M50 SWE SWE Hörby
266 1174 HIRSCHFIELD EITAN M M40 ISR ISR Jerusalem
267 1175 GATLAN MICHAEL M M40 ISR ISR Tel Aviv
268 1177 ROMANENKO ANNA F W ISR ISR Modiin Spirit
269 1178 VLAHOPOULOS NICKOLAS M M50 USA USA Ann Arbor, Michigan
270 1179 SARRIS EVANGELOS M M40 GRC GRC ΑΧΑΡΝΕΣ ΣΔΥΠ
271 1180 VRONTAKIS IRAKLIS M M40 GRC GRC Αθήνα / Άλιμος
272 1181 BRILAKIS ALEXANDROS M M GRC GRC Πειραιας
273 1182 DAGIELLIS CHRISTOS M M GRC GRC ΜΥΤΙΛΗΝΗ KASIMIS TRAINING
274 1183 KOUTSOGIANNIS VASILIS M M40 GRC GRC Ναύπακτος Άθλος ΓΣ Ναυπάκτου
275 1184 ORFANOS MANOS M M GRC GRC mytilini KASIMIS TRAINING
276 1185 KATZ DANIT F W40 ISR ISR Arugot
277 1186 MPOULOGIORGOU ZINOVIA F W40 GRC GRC Αθηνα/Ιλιον ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
278 1187 ZATS PAVEL M M40 ISR ISR Modiein
279 1188 ARMENIS AGGELOS M M GRC GRC Ζαγόρι-Ιωαννινα
280 1189 ANDREOPOULOS DIMITRIS M M50 GRC GRC Φαρσαλα RUNNING TEAM FARSALA
281 1190 FINOU MELINA F W GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ MARATHON CLUB - DYNAFIT GREECE
282 1191 MANTZAKIS FILIPPOS M M GRC GRC Μυτιληνη
283 1192 TRIANTAFYLLOU DIMITRIS M M GRC GRC ΛΑΜΙΑ ΛΥΚΟΙ Κεχαγιογλου - Σ.Δ.Τραχινα
284 1193 ATALLAH JAMIL M M40 USA USA Doral
285 1194 MIMIS DIMITRIS M M GRC GRC Πτολεμαίδα
286 1195 RAMNALIS ARGYRIS M M50 GRC GRC ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΣΕΡΡΩΝ Kerkini Lake Runners - Α.Ο. Ηράκλειας Σερρών
287 1196 SCHOINAS IOANNIS M M40 GRC GRC Μαρουσι
288 1197 HERMAN AMI M M50 ISR ISR Shimshit
289 1198 KOLIOFOUTIS IOANNIS M M GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ
290 1199 GOULAS LAMPROS M M18 GRC GRC Πεδινή Ιωαννίνων
291 1200 ARIZA MANEL M M40 ESP ESP Barcelona Kasimis Training
292 1201 KOZAKIS CHRISTOS M M GRC GRC Κομοτηνή Sunny team
293 1202 PAVLIDIS KONSTANTINOS M M50 GRC GRC ΔΡΑΜΑ DRAMA RUNNERS
294 1203 PALIOU SMARAGDA F W50 GRC GRC CHIOS CHIOS RUNNING
295 1204 CHANTZIARAS POLYDEYKIS M M GRC GRC Χαλάνδρι NScoaching
296 1205 ELLER MARKUS M M40 DEU DEU Dresden
297 1206 CHANTZIS GEORGIOS M M GRC GRC ΜΑΡΟΥΣΙ Feel Strong Do Sports / Α.Π.Σ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ
298 1207 SUMPARDIS ANTREAS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ
299 1208 PANAGIOTOPOULOS PANAGIOTIS M M GRC GRC Χωρα Μεσσηνίας
300 1209 THANIOTIS LEONIDAS M M GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ
301 1210 BOURAZANAS VASILEIOS M M40 GRC GRC Trikala TRG/Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
302 1211 KAMPAXIS PANTELIS M M50 GRC GRC HERAKLION NEW BALANCE S,M,K
303 1212 MATZERIDOU EYTHUMIA F W40 GRC GRC Αριδαία Kourkourikis training group- Σδυ Αλμωπίας-vermio Trail
304 1213 VATAKIS KONSTANTINOS M M50 GRC GRC ΧΙΟΣ CHIOSRUNNING
305 1215 SAMANIDOU ELENI F W40 GRC GRC Λάρισα Vmaxtraining
306 1216 MICHALOPOULOS GEORGE M M50 GRC GRC ATHENS
307 1217 KYRIAKAKIS FILARETOS M M40 GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ VMAX TRAINING CENTER
308 1218 MARAVEGIAS SOFOKLIS M M50 GRC GRC Θρακομακεδόνες / Αθήνα ADVENDURE
309 1219 BRANIS GEORGIOS M M50 GRC GRC ΑΘΗΝΑ
310 1220 FAITAS MARIOS M M GRC GRC ΚΕΡΚΥΡΑ TRAIL TEAM
311 1221 LAKAFOSIS DIMITRIOS M M50 GRC GRC ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΑΤΤΙΚΗΣ ADVENDURE
312 1223 TSIMPOGOS IOANNIS M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ PANTOFLA RUNNING TEAM
313 1224 SERMPEZIS CHRISTOS M M50 GRC GRC Κομοτηνή ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ
314 1225 GKOUNTOS THEODOSIS M M40 GRC GRC ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
315 1226 GIANNOU CHARILAOS M M40 GRC GRC Πτολεμαίδα
316 1227 MANOUDIS GIORGOS M M40 GRC CZE Prague
317 1228 FLOROPOYLOS FOTIS M M40 GRC GRC ΜΥΤΙΛΗΝΗ LESVOS RUNNERS
318 1229 ZOUNTAS IOANNIS M M40 GRC GRC ΧΙΟΣ Iron Team
319 1230 SAKKAS CHRISTOS M M GRC GRC Αγία Παρασκευή PERIKLIS TRAINING
320 1231 KALAPANIDAS STEFANOS M M40 GRC GRC Κατερίνη ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ
321 1232 TAMIS NIKOLAOS M M70 DEU DEU Attendorn SCSW ATTENDORN
322 1233 RALLIS ERRIKOS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ ΚΑΣΙΜΗΣ
323 1234 FITZGERALD LIAM M M GBR DEU Düsseldorf
324 1235 CHRONIS VASILEIOS M M40 GRC GRC ΜΕΤΣΟΒΟ Ursa Metsovo - #TopTeamMetsovo
325 1236 KALIAKOS GIORGOS M M GRC GRC Κατερίνη
326 1237 DETSARIDIS ALEXANDROS M M GRC GRC ΚΟΜΟΤΗΝΗ Mountain Training Solutions/Rodopi Runners
327 1238 ZAKOPOULOS GIANNIS M M40 GRC GRC Αχαρνές
328 1239 PATELIS VASILIS M M50 GRC GRC ΑΘΗΝΑ Ymittos Runners
329 1241 CHADOS EYAGGELOS - THOMAS M M GRC GRC ΝΙΚΑΙΑ My Athlete chozen team
330 1242 ATHANASIS NIKOLAOS M M40 GRC GRC ΜΥΤΙΛΗΝΗ Lesvos runners
331 1243 GIAKOUMIDIS GIAKOUMIS M M50 GRC GRC ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ My Athlete chozen team
332 1244 MARAGKOS NIKOS M M50 GRC GRC ΑΘΗΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
333 1245 KOSTAKIS IOANNIS M M50 GRC GRC Χολαργος Path Runners
334 1246 KOTANITSIS KONSTANTINOS M M60 GRC GRC ΜΕΤΣΟΒΟ
335 1247 THANASIS KATSAROS M M40 GRC GRC ΓΛΥΦΑΔΑ ADVENDURE
336 1248 TODIS GEORGIOS M M40 GRC GRC Acharnes
337 1249 TSODOULOS DIMITRIS M M40 GRC GRC Ιωαννινα ursa fututa running
338 1250 SARANTI ANTHIPPI F W GRC GRC Χίος
339 1251 MOLFETAS KONSTANTINOS M M GRC GRC ΓΛΥΦΑΔΑ ADVENDURE
340 1252 PODWIKA ZBIGNIEW M M40 ESP ESP Olesa de Montserrat Olesa de Montserrat
341 1253 TALIAMPES NIKOS M M40 GRC GRC Παργα LEPANTO RUNNERS
342 1254 CHAMALOGLOU NIKOS M M50 GRC GRC Πάργα
343 1255 SAMAKIDIS EFSTRATIOS M M40 GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ Vmaxtraining
344 1256 BARKAS APOSTOLOS M M40 GRC GRC Ιωάννινα MPAGIA RUNNERS
345 1257 NAVROZIDIS DIMITRIOS M M40 GRC GRC ΧΑΛΑΝΔΡΙ "The Runner's Project"
346 1258 KALTAKI ATHINA F W GRC GRC Ξάνθη KASIMIS TRAINING
347 1259 KALLIARAS HARRY M M40 GRC GRC ΤΡΙΚΑΛΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
348 1260 MITSOULIS GERASIMOS M M60 GRC GRC ΠΑΡΓΑ ΠΑΡΓΑ
349 1261 IATROUDELLIS CHARALAMPOS M M50 GRC GRC Χίος CHIOSRUNNING
350 1262 NIKOLAOU VASILIS M M60 GRC GRC ΑΘΗΝΑ ΑΤΤΙΚΗΣ
351 1263 CHATZIELEYTHERIOU VYRON M M GRC GRC Μυτιλήνη Somateio En Gnosei
352 1264 DOULKAS GEORGE M M GRC GBR London
353 1265 PAVLIDIS MATTHAIOS M M40 GRC GRC ΚΟΥΦΑΛΙΑ Baliotis Nature Trail
354 1266 ROUVAS APOSTOLOS M M40 GRC GRC ΣΥΚΙΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Κasimis Training
355 1267 CHARNIDIS DIMITRIS M M40 GRC GRC Χαιδαρι Mustukuluru Trail Team
356 1268 PATRAGKOS CHRISTOS M M GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ PatragkosRunningTeam
357 1269 TOULIATOS DIMITRIOS M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ
358 1270 MEITANIDIS IOANNIS M M40 GRC GRC ΚΑΤΕΡΙΝΗ OLYMPUS TRAIL RUNNERS
359 1271 GOUDELIAS JOHN M M50 GRC USA Brooklyn, NY, USA
360 1272 SOURTZIS NIKOLAOS M M60 GRC GRC Αθηνα/Ιλιον ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
361 1273 LAZARIDIS SERGIOS M M40 GRC GRC Καρδια KASIMIS TRAINING
362 1274 KORAVOU EYGENIA F W GRC GRC Γρεβενά Σ.Δ.Υ. Γρεβενών
363 1275 PAPPAS KONSTANTINOS M M GRC GRC Ιωάννινα
364 1276 ANDERSON JAMIE M M40 GBR GRC ΑΘΗΝΑ
365 1277 MAVRIKAS CHARALAMPOS M M50 GRC GRC Αθήνα
366 1278 KOUNDOURAKIS GIANNIS M M40 GRC GRC ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΣΜΚ
367 1280 MPITOS MICHALIS M M40 GRC GRC Ιωάννινα
368 1281 FRYDAS DIMITRIOS M M GRC GRC Σέρρες
369 1282 MERMIGKAS ATHANASIOS M M GRC GRC Λιτόχωρο
370 1283 FRAGKAKIS DIMITRIOS M M40 GRC GRC Χιος
371 1284 CHARCHANTIS DIMITRIOS M M40 GRC GRC ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ
372 1285 KOUGIOUMTZIS GEORGIOS M M40 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Kasimis Training
373 1286 DASKALAKIS EMMANOUIL M M40 GRC GRC ΗΡΑΚΛΕΙΟ OYK
374 1287 CHASKIS ANDREAS M M GRC GRC Αθήνα
375 1288 KATERIS LAMPROS M M40 GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ
376 1289 MOSCHONAS MANOLIS M M40 GRC GRC Ρεθυμνο SDYR. ALL TERRAIN RUNNERS
377 1290 VRINIOS ATHANASIOS M M40 GRC GRC Πάτρα
378 1291 TEZAPSIDIS SOKRATIS NAOUM M M50 GRC GRC ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ
379 1292 VLACHOS ZOIS M M40 GRC GRC ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ALL TERRAIN RUNNERS
380 1293 MPILIAS MICHALIS M M40 GRC GRC Ν. Ξεριας KOURKOURIKIS GROUP
381 1294 LAFKAS DIMITRIS M M40 GRC GRC Κρανίδι ΔΡΥΟΠΕΣ Γ.Α.Σ. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
382 1295 TSIOPLIS GIANNIS M M GRC GRC Γρεβενά
383 1296 BARTSAKOGLOU ALEXIS M M GRC GRC Θεσσαλονικη
384 1297 SFECLA OCTAVIAN M M50 ROU ROU Timisoara
385 1298 CRETU IOAN VIOREL M M40 ROU ROU Targu Jiu Gorj Team
386 1299 CHANOU CHRISTINA F W40 GRC GRC ΣΥΡΟΣ ALL TERRAIN RUNNERS BY THEODORAKAKOS
387 1300 PAPAGIANNIS STEFANOS M M40 GRC GRC Έδεσσα KASIMIS TRAINING
388 1301 GIANNOULI MARIA F W40 GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ Σύλλογος Μαραθωνοδρόμων Ν. Λάρισας
389 1302 SOVOLOS IOANNIS M M GRC GRC ΔΙΟΝΥΣΟΣ The Fight Corner
390 1303 GKAGKTZAS ATHANASIOS M M40 GRC GRC ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ myathlete – chozen
391 1304 TZIVITZIDIS GIORGOS M M60 GRC GRC Τσακοι ΣΔΥ Αλμωπίας
392 1305 SARANTI NIKI F W GRC GRC Αθήνα Sunny team
393 1306 KENNEDY CHRISTOPHER M M GBR GBR London
394 1307 KARAKIS GEORGIOS M M GRC GRC ΚΟΜΟΤΗΝΗ
395 1308 BAROUTI MARIALENA F W GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
396 1309 STAMOULA CHAROULA F W40 GRC GRC ΛΙΒΑΔΕΙΑ ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ
397 1310 LAMPROU ILIAS M M60 GRC GRC ΛΙΒΑΔΕΙΑ ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ
398 1311 ANTONOPOULOS KONSTANTINOS M M GRC GRC ATHENS Allterrainrunners
399 1312 PAPADIA SOTIRIA F W40 GRC GRC ΛΙΒΑΔΕΙΑ ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ
400 1313 KARANASTASIS GEORGIOS M M60 GRC GRC ΠΑΙΑΝΙΑ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ