ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ "Χ. ΕΝΙΠΕΑ"

Α/Α Bib Επίθετο Φ Κατ. Εθνικότητα Χώρα κατοικίας Κατοικία Ομάδα/Χορηγός
151 478 PAPACHRYSANTHOU CHRISTIAN M M40 DEU GRC ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ outdoor trainers
152 481 SIAKKAS ANESTIS M M40 GRC GRC Κατερίνη
153 485 MOUROS GEORGIOS M M40 GRC GRC ΣΥΚΟΥΡΙΟ
154 487 PAPADOPOULOS STEFANOS M M GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Kasimis Training
155 489 VASILIADIS CHARALAMPOS M M50 GRC GRC ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ ΣΥΛ.ΔΡ.ΕΟΡΔΑΙΑΣ
156 493 TSIRTSIS GIORGOS M M50 GRC GRC Χιλιομόδι Κορινθίας Χιλιομόδι Κορινθίας
157 494 SIPITANOS AGGELOS M M40 GRC GRC Θεσσαλονίκη Kourkourikis training group
158 505 SIDIROPOULOU RODI F W40 GRC GRC KATERINI IPA PIERIAS TEAM
159 509 KOTINAS ATHANASIOS M M GRC GRC ΧΑΛΚΙΔΑ OLYMPOS MARATHON RT
160 512 DOKSARAS GIORGOS M M40 GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ Σ.Μ.ΛΑΡΙΣΑΣ
161 514 TRAIKOU ATHINA F W40 GRC GRC ΝΙΚΑΙΑ ΛΑΡΙΣΑ
162 515 KARADIMOS DIMITRIS M M40 GRC GRC ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΛΑΡΙΣΑ
163 520 PATSIALAS CHARALAMPOS M M40 GRC GRC Λαγκαδας ΣΔΥΘ
164 521 RAMNALIS ARGYRIS M M50 GRC GRC Ηράκλεια Σερρών Kerkini Lake Runners - Α.Ο. Ηράκλειας Σερρών
165 525 PRAPOGLOU PARASKEYI F W40 GRC GRC ΣΕΡΡΕΣ Baliotis Nature Trail
166 530 PAPADOPOULOU GEORGIA F W50 GRC GRC Athens
167 535 POLPATZIS SUMEON M M40 GRC GRC Φλωρινα Χρωματα Vitex
168 541 PERGAMALIS DIMITRIOS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ
169 544 BATZAKA KONSTANTINA F W40 GRC GRC ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ SKY WOMEN RUNNING TEAM
170 545 KATSIARIMPAS NIKOLAOS M M GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ λ.ο.λ.α. run
171 547 CHAMAIDIS EYAGGELOS M M50 GRC GRC Νίκαια Λάρισας δρομείς Τυρναβου
172 563 MATSARIDIS IOANNIS M M60 GRC GRC ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ Kourkourikis training gro/ΟΜΓ
173 565 PRAPAS FOTIOS M M50 GRC GRC ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ ΣΔΟ Εορδαίας
174 570 TSIRTSAKIS PETROS M M40 GRC GRC ΚΑΤΕΡΙΝΗ IPA PIERIAS TEAM
175 573 NTAKOULAS SPYRIDON M M50 GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ
176 575 KARATASIOS DIMITRIS M M GRC GRC Θεσσαλονίκη
177 584 GEORGANTAS GIANNIS M M GRC GRC Αθηνα
178 800 ASENELER DIMITRIS M M40 GRC GRC Thessaloniki ΣΔΥΘ
179 801 REPCHENKO LORA F W UKR GRC Λιτόχωρο La Sportiva Team Greece
180 802 NTASIOS PANAGIOTIS M M40 GRC GRC Γερακας
181 803 GIANNOPOULOS KONSTANTINOS M M GRC GRC Kastoria Dynafit
182 804 SYRGIANNIS DIMITRIS M M18 GRC GRC Λαγκαδάς ΣΔΥΘ
183 805 HAVLOVA PETRA F W40 GRC GRC Corfu Greece South Corfu Runners
184 806 KOKOSOPOULOS CHRISTOFOROS M M GRC GRC Athens
185 807 NIKOMANIS THEODOROS M M40 GRC GRC St. George south South Corfu Runners
186 808 VRANISTIS VASILIOS M M40 ALB GRC Λιτόχωρο
187 809 OIKONOMOU DIONYSIS M M GRC GRC Νέα Μάκρη
188 810 RALLAKIS LEONIDAS M M40 GRC GRC Βολος
189 811 ARISTOTELOUS ANDREAS M M40 CYP CYP Nicosia/Λευκωσία AllTerrainRunners / Dromea Racing
190 812 BELLOS VASILEIOS M M GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ
191 813 LAZARIDIS ALEKSANDROS M M GRC GRC ΔΡΑΜΑ RUNALEKSRUN
192 814 GIAVASOGLOU PARIS M M GRC GRC ΞΑΝΘΗ Clain Main Runners
193 815 AVDJOGLOU PETROS I. M M GRC GRC ΛΙΤΟΧΩΡΟ Olympus Marathon RT
194 816 FATTA ELIZA F W CYP CYP Παλαιχώρι, Λευκωσία Θεοπίστη Σπιτικό Φυστικοβούτυρο
195 817 FATTAS STEFANOS M M CYP CYP Παλαιχώρι, Λευκωσία Dromea Racing
196 818 TSESMELI ALEXANDRA F W GRC GRC Χαλάνδρι
197 819 TOKAS SOTIRIOS M M40 GRC GRC Σταύρος βεροια
198 820 NIKOU FOKION M M40 GRC GRC Πρεβεζα ALL TERRAIN RUNNERS
199 821 THEODORAKOPOULOS VASILEIOS DIMITRIOS M M40 GRC GRC ΛΗΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Kasimis Training
200 822 REVANOGLOU ANDREAS M M50 GRC GRC THESSALONIKI ΣΔΥΘ