ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ "Olympus Vertical"

Α/Α Bib Επίθετο Φ Κατ. Εθνικότητα Χώρα κατοικίας Κατοικία Ομάδα/Χορηγός
1 4 DIALEKTOS GEORGIOS M M GRC GRC Αθηνα Salomon Hellas
2 5 PONIREAS NIKOS M M18 GRC GRC KARDAMILI La Sportiva Team Greece
3 9 PARADEISOPOULOS KONSTANTINOS M GRC GRC thessaloniki DYNAFIT-kasimis training
4 11 JORQUERA MESTRES ALBERT M M40 ESP AND Vilanova i la Geltru MRSWS
5 12 KARALIS ILIAS M M18 GRC GRC Αμφίκλεια La Sportiva Team Greece
6 16 CHRISTOFORIDIS ATHANASIOS M M40 GRC GRC ΣΕΡΡΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.Σ.Φ.Π
7 18 KOLOKA FOTEINI F W18 GRC GRC Αθήνα Salomon Hellas
8 25 PRASKIDIS CHRISTOS M M50 GRC GRC ΑΙΓΙΝΙΟ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
9 30 TROIRI DESPOINA F W GRC GRC Mountain Training Solutions MOUNTAIN TRAINING SOLUTIONS / OLYMPUS MARATHON RT
10 34 ZIAGKALOS DIMITRIS M M40 GRC DEU Grünhain Beierfeld Olympus Marathon RT / Sportpark Rabenberg
11 100 SOLAJA KATARINA F W Belgrade SK Tribe
12 101 CHAROUSIS GEORGIOS M M GRC GRC Θεσσαλονίκη
13 102 STROGGYLIS DIONYSIS M M GRC GRC ΛΙΤΟΧΩΡΟ Olympus Marathon RT
14 103 CENEFELS FILIP M M CZE CZE Holýšov MÍLAŘI Domažlice
15 104 FILIPPAS STATHIS M M40 GRC GRC ΚΑΤΕΡΙΝΗ Α.Π.Σ. Τριάς Κατερίνη
16 105 SOROKIN ANTON M M RUS RUS Moscow Jaxtor
17 106 GRIGORYEVA ANNA F W RUS RUS Moscow
18 107 CAILLOT YOANN M M40 FRA FRA SAINT ANDRÉ Méribel Sort Montagne
19 108 TSAKALOS ANASTASIOS M M40 GRC GRC Ασπρόπυργος
20 109 GANDOLFI BENOIT M M FRA FRA SOULTZ
21 110 MARAGKAKIS GIORGOS M M GRC GRC ΧΑΝΙΑ ARKALOS
22 111 YURI YOSHIUZUMI F W JPN JPN Fujiidera MEDIFOAM
23 112 RIMEREIT LARS ÅKERNES M M NOR NOR Ålesund Eidsdal IL
24 113 BLOUKOU DESPOINA F W GRC GRC ΚΑΒΑΛΑ Σ.Χ.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ
25 114 TOKA SOULTANA F W40 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ALL TERRAIN RUNNERS
26 115 TZINEROS TILEMACHOS M M GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ
27 116 DEMERTZI EIRINI F W ΙΩΑΝΝΙΝΑ
28 117 MATZIRIDI MARIA F W GRC GRC ΒΕΛΕΣΤΙΝΟ
29 118 KALYVAS GEORGE M M18 GRC GRC Λεβίδι
30 119 ANDRIOPOYLOS DIMITRIOS M M50 GRC GRC ΑΘΗΝΑ RUNNER STORE TRAIL TEAM
31 120 PANAGIOTIDIS PANOS M M50 GRC GRC Kifissia - Athens RUNNER STORE TRAIL TEAM
32 121 RAPTI PANAGIOTA F W18 GRC GRC Αθηνα myathlete – chozen team
33 122 DONOVAN LLOYD M M18 FRA CHAMONIX MONT BLANC
34 123 FYTILIS IOANNIS M M GRC GRC Λάρισα
35 124 FYTILIS NIKOLAOS M M60 GRC GRC Στεφανοβικειο
36 125 KARATZAS KOSTAS M M GRC GRC ΜΕΛΙΚΗ
37 126 FOTOGLOU GEORGIOS M M GRC GRC THESSALONIKI
38 127 NEARCHAKOS PANAGIOTIS M M GRC GRC ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΣΔΥΜ
39 128 PRODROMIDIS IOANNIS M M40 GRC GRC Μελισσοχωρι Snowlandveria
40 129 THIMIOPOULOS KONSTANTINOS M GRC GRC ΗΜΑΘΙΑΣ KASIMIS TRAINING
41 130 BIRGFELD KAI M M40 DEU DEU Lössnitz Läuferbund Schwarzenberg
42 131 DOMANOS IOANNIS M M GRC GRC ΒΕΡΟΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΏΝ
43 132 MINAS PETROS M M GRC GRC Βέροια ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΏΝ
44 133 SJÖSTRÖM ANTON M M SWE SWE Sundsvall La Sportiva
45 134 KEITH MAX M M CHL CHL Santiago Providencia Vert Run
46 135 CORVALÁN DANIELA F W CHL CHL Santiago Columbia Chile
47 136 MUNIZ GONZALEZ MANJOYA DIEGO M M ESP ESP oviedo team onaya