ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ "Olympus Marathon"

Α/Α Bib Επίθετο Φ Κατ. Εθνικότητα Χώρα κατοικίας Κατοικία Ομάδα/Χορηγός
51 109 KOUTZIAKOUTZIDIS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC ΜΑΡΟΥΣΙ
52 110 KATSIAVOS GERASIMOS M M GRC GRC Λαμια ΤΡΑΧΙΝΑ ΛΑΜΙΑΣ
53 112 TSIANIOS KURIAKOS M M40 GRC GRC Σβορωνος Πιεριας KASIMIS TRAINING
54 113 VASILEIOU CHRISTOS M M40 GRC GRC ΚΑΛΑΜΑΤΑ Kasimis Training
55 116 MILIARAKIS EMMANOUIL M M40 GRC GRC ΔΡΑΜΑ IRONTEAM
56 117 POLYKANDRIOTIS NIKOLAOS M M40 GRC GRC ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ SHARMAN ULTRA
57 125 NOMIKOS ANTONIS M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΟΡΔΟΝΙΑ
58 129 PAPAPANAGIOTOU STELIOS M M GRC GRC Σέρρες Συλλογ.Μαραθων.Σερρων
59 131 KOROLOGOS DIMITRIS M M40 GRC GRC ΣΕΡΡΕΣ HERBALIFE-ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
60 132 SFITIS NIKOLAOS M M GRC GRC ΣΕΡΡΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
61 135 KARTSAKAS KONSTANTINOS M M50 GRC GRC ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
62 140 TZIAKOURIS ANDREAS M M CYP CYP Nicosia Team Edge Running
63 142 ANASTASOPOULOS MICHAIL M M50 GRC GRC ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΟΥΛΙΟΥ
64 145 NASOPOULOS EFTYCHIOS M M GRC GRC ΧΑΝΙΑ ARKALOS
65 146 TASIOPOULOS PETROS M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ MARATHON CLUB - DYNAFIT GREECE
66 149 TSIARAS ANDREAS M M18 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Baliotis. Nature Trail
67 157 TZANETIS STYLIANOS M M GRC GRC Βυρωνας
68 158 IONITA MIHAIL M M40 ROU ROU PAULESTII NOI
69 164 KAPOULAS DIMITRIS M M50 GRC GRC ΛΑΜΙΑ POSTO-ΤΡΑΧΙΝΑ
70 165 PARIZAS KONSTANTINOS M M60 GRC GRC ΝΑΟΥΣΑ ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ TRAIL
71 171 MPATSILIS CHRISTOS M M40 GRC GRC Κοζανη ΣΔΥ Κοζάνης
72 177 TSIARGALIS XRISTOS M M60 GRC GRC LITOXORO Olympus Marathon RT
73 180 PALTOGLOU FOTIOS M M40 GRC GRC xanthi Kasimis Training
74 186 OIKONOMAKIS IOANNIS M M GRC GRC ΡΕΘΥΜΝΟ ΣΔΥΡΕΘΥΜΝΟΥ
75 194 MOSIOS EVANGELOS M M40 GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ ΣΔΥ Κοζάνης
76 195 KARAKATSOULAS KOSTAS M M GRC GRC Περιστερι Karakatsoulas
77 196 GAKIS ANDREAS M M GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΕΛ.ΑΣ - ΣΔΥΘ
78 200 VENETIS EVANGELOS M M GRC GRC ΧΑΪΔΆΡΙ TOP GYM
79 202 LACHNIDAKIS DIMITRIS M M40 GRC GRC ΡΕΘΥΜΝΗΣ ΣΔΥΡ/KASIMIS TRAINING
80 208 KOSTAGIANNIS XRISTOFOROS M M GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ SPORTIFS.GR TRAIL RUNNERS
81 216 MATSOUKIS ATHANASIOS M M GRC GRC ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Iron Team
82 219 TZIMAS CHRISTOS M M50 GRC GRC Πρεβεζα ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
83 220 GIOLDASIS ALEXANDROS M M GRC GRC Athens
84 221 STAYGIANOUDAKIS STYLIANOS M M50 GRC GRC ΡΕΘΥΜΝΟ KASSIMIS TRAINING
85 225 TZIMA CHRYSA F W40 GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ Derekas EnduranceCoaching
86 226 FOUKAS DIMITRIS M M50 GRC GRC Χρυσουπολη Nestos Runnig team
87 229 PAPAIOANNOU GEORGIOS M M50 GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΔΙ - DEREKAS ENDURANCE COACHING
88 231 PAFOS ATHANASIOS M M40 GRC GRC ΓΕΡΑΚΑΣ myathlete – chozen
89 236 ALERTAS GEORGIOS M M40 GRC GRC Πύργος Ηλείας
90 239 KARAMPINI ANTHOULA F W40 GRC GRC ΠΑΤΡΑ
91 240 MERTZANIDIS ISAAK M M GRC GRC ΑΘΉΝΑ
92 241 TIMOFIEJUK PAWEŁ M M40 POL POL Warszawa Albatrosy
93 243 CHOLOPOULOS CHRISTOS M M40 GRC GRC Βεροια Kasimis Training
94 246 GEORGIADIS CHRISTOS-MILTOS M M40 GRC GRC ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ ανεξαρτητος
95 247 KOUZLAKIDIS DIMITRIS M M40 GRC GRC Καβάλας Iron Team
96 251 KONSTANTINOU APOSTOLIS M M GRC GRC ΝΕΑ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ, ΑΘΗΝΑ
97 254 MOUKOS GEORGIOS M M GRC GRC Serres
98 266 PATOULIDIS PETROS M M50 GRC GRC Κοζάνη
99 268 DIMITRIOU EYAGGELOS M M40 GRC GRC Νεμέα Κορινθίας Αγευς Α Σ Αργολίδας
100 272 ATHANASIOU SAKIS M M40 GRC GRC ΛΑΜΙΑ Τραχινα-ΣΦΒΚ ΛΑΜΙΑΣ