ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ "ΟΛΥΜΠΙΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ"

Α/Α Bib Επίθετο Φ Κατ. Εθνικότητα Χώρα κατοικίας Κατοικία Ομάδα/Χορηγός
1 1 MPAKAROS LAMPROS M M GRC GRC Λιτοχωρο
2 2 ТSOLAKIS АNTONIS M GRC GRC ΣΤΑΥΡΟΣ
3 3 PAPA ANASTASIA F GRC GRC Λαρισα Vmaxtraining
4 4 VLISAROULI CHRYSOULA F GRC GRC ΦΑΛΑΝΗ Vmaxtraining
5 5 PROVATAS ANTONIOS M M40 GRC GRC ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
6 6 SIOZOS PANTELIS M M40 GRC GRC Petroupoli Roussos Running Team
7 7 PETIKOPOULOS GEORGIOS M M GRC GRC ΠΡΑΣΙΝΆΔΑ ΑΛΑΜΠΟΡΙΝΟΊ ΔΡΟΜΕΊΣ
8 8 PATYCHAKIS PANAGIOTIS M M40 GRC GRC Νέα Σμύρνη
9 9 ELEYTHERAKI ANTONIA F W50 GRC GRC ΒΟΛΟΣ ΣΔΥΒΟΛΟΥ
10 10 KARKANTONI KONSTANTINA F W GRC GRC Piraeus INFINITY
11 11 TSIAOUSIS EYAGGELOS M M40 GRC GRC Χαλάστρα Baliotis Nature Trail
12 12 KOLLATOU FANI F W GRC GRC ΒΕΡΟΙΑ BALIOTIS NATURE TRAIL - ΣΧΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
13 13 THANOPOULOS CHRISTOS M M50 GRC GRC Φαρσαλα
14 14 HAJNIC MELANIA F W HRV GRC Athens VASKOS TRAINING
15 15 ANDRIOLA KALLIROY F W GRC GRC ΑΜΑΛΙΑΔΑ VASKOS TRAINING
16 16 TARATSAS LAMPROS M M GRC GRC Molaoi/asopos VASKOS TRAINING
17 17 EYAGGELOU CHRISTOS M M40 GRC GRC Larissa
18 18 TAMPOURI ELENI F W40 GRC GRC Βολος
19 19 KOMPOGIANNIS GIORGOS-VASILIS M M40 GRC GRC Χαλκίδα VASKOS TRAINING
20 20 KOUKOUVITOU VASILIKI F W GRC GRC Θεσσαλονίκη
21 21 CHANTZIARAS POLYDEYKIS M M GRC GRC Χαλάνδρι NScoaching
22 22 ALVANIDIS GIORGOS M M GRC GRC ΝΙΚΑΙΑ
23 23 KATSAVRIAS APOSTOLOS M M GRC GRC Θεσσαλονίκη Kourkourikis training group
24 24 MAROULIS STERGIOS M M50 GRC GRC ΒΑΣΙΛΙΚΑ
25 25 CHARALAMPOPOULOU CHRISTINA F W GRC GRC Αθήνα VASKOS TRAINING
26 26 KATSANIS GEORGIOS M M GRC GRC Θεσσαλονικη Katsanis Runnibg Team
27 27 CHATZIKOS VASILEIOS M M40 GRC GRC Γουδή GRE.A.T
28 28 ZERVAKAKOS ACHILLES M M50 GRC GRC ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
29 29 GLUKOU KRISTI F W GRC GRC Καλλιθεα VASKOS TRAINING
30 30 BAYDOUN AHMAD M M LBN GRC ΠΕΙΡΑΙΑΣ VASKOS TRAINING
31 31 STYLIANIDI ELEFTHERIA F W GRC GRC Ευβοίας
32 32 MANGOS GIORGOS M M50 GRC GRC ΑΘΗΝΑ
33 33 PATSIOURA AGLAIA F W40 GRC GRC ΒΥΡΩΝΑΣ VASKOS TRAINING
34 34 VISKOVIC MARIANA F W GRC GRC ΑΘΗΝΑ VASKOS TRAINING
35 35 POULIMENOU ELENI F W GRC GRC ΝΕΟ ΨΥΧΙΚΟ Outdoor Games Running Team
36 36 VRAKAS ANASTASIOS M M40 GRC GRC ΑΝΑΤΟΛΗ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
37 37 STRONGYLIS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC Λιτόχωρο Olympus Marathon RT
38 38 TZIOUKA EYANTHIA F W50 GRC GRC ΛΙΤΟΧΩΡΟ
39 39 APESSOS SOTIRIS M M40 GRC GRC Θεσσαλονίκη COASTAL RUNNERS
40 40 PETROPOULOS GIANNIS M M50 GRC GRC ΑΘΗΝΑ Outdoor games running team
41 41 FINOU MELINA F W GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ MARATHON CLUB - DYNAFIT GREECE
42 42 GKOUNTELIAS GIORGOS M M40 GRC GRC litochoro
43 43 LITSIOS ATHANASIOS M M50 GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ Vmaxtraining
44 44 GALATOU CHRISODIMITRA F W40 GRC GRC ΛΙΒΑΔΕΙΑ PATHFINDERS RUNNING TEAM
45 45 KALERGI MARIETTA F W50 GRC GRC Πειραιάς
46 46 KIOUSIS AGGELOS M M50 GRC GRC ΛΙΒΑΔΕΙΑ PATHFINDERS RUNNING TEAM
47 47 SOULIOTOU ALEKSANDRA F W50 GRC GRC ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΠΙΕΡΙΑΣ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
48 48 FOUFOULA STAVROULA F W40 GRC GRC ΛΙΒΑΔΕΙΑ PATHFINDERS RUNNING TEAM
49 49 TZIRAXIS DIMITRIOS M M40 GRC GRC ΚΟΡΙΝΘΙΑ XARXARIAKIA TEAM
50 50 MICHAILIDIS CHARALAMPOS M M40 GRC GRC Πιερίας """ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ """"ΖΕΥΣ""
51 51 TZELETAS CHARALAMPOS M M GRC GRC Σερρες
52 52 STAMOS GEORGIOS M M50 GRC GRC ΛΙΒΑΔΕΙΑ PATHFINDERS RUNNING TEAM
53 53 FOUFOULA MARIA F W40 GRC GRC ΛΙΒΑΔΕΙΑ PATHFINDERS RUNNING TEAM
54 54 PAPAGORAS KONSTANTINOS M M18 GRC GRC Αγία Παρασκευή IPA
55 55 TSINTZAS ANDREAS M M40 GRC GRC Λάρισα
56 56 CHONDROS DIMITRIOS M M GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ ΣΜΝΛ
57 57 SVARNA FOTEINI F W50 GRC GRC Λιτόχωρο
58 58 GKOUNTA ANNA F W50 GRC GRC Λιτόχωρο
59 59 LOUNGOS VASILEIOS M M40 GRC GRC ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
60 60 KARAKOSTA KLEOPATRA F W GRC GRC ΒΟΛΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
61 61 FAKA GEORGIA F W40 GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ
62 62 BOUKAS IOANNIS M M40 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
63 63 TRENTOU ILIAS M M40 GRC GRC Σερρες ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
64 64 ANASTASIADOU ELENI F W40 GRC GRC Σέρρες SERRES ESTATE
65 65 TSIAGGALI GEORGIA F W GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ
66 66 SIGALAS ALEXANDROS M M40 GRC GRC Θεσσαλονίκη COASTAL RUNNERS
67 67 ADAMIDIS ANASTASIOS M M40 GRC GRC ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ SCOTT FACTORY TEAM
68 68 KOUTROUMPA ELENI F W GRC GRC ΔΟΜΟΚΟΣ` ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
69 69 CHONDROS VASILEIOS M M GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ
70 70 AVRA ANASTASIA F GRC GRC Κουφάλια mechanismus.eu
71 71 NIKOLAIDIS ARISTODIMOS M M40 GRC GRC ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
72 72 KOUNATIDIS IOANNIS M M18 GRC GRC Κατερίνη
73 73 MARGARITIS VASILEIOS M M40 GRC GRC ΒΕΡΟΙΑ BALIOTIS NATURE TRAIL - ΣΧΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
74 74 NTIGKOU ARISTEA F W40 GRC GRC Κερκυρα ΟΠΑ ΠΕΖΟΠΟΡΙΑ
75 75 VASIOURIS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC ΚΑΤΕΡΙΝΗ Α.Π.Σ. Δρομέων Πιερίας ''ΖΕΥΣ"
76 76 TZEMPELIKOS VAGGELIS M M50 GRC GRC XΑΙΔΑΡΙ
77 77 OUZOUNOGLOU CHARIKLEIA F W40 GRC GRC ΧΑΙΔΑΡΙ
78 78 ZITOUNIATIS KONSTANTINOS M M50 GRC GRC ΛΙΒΑΔΕΙΑ PATHFINDERS RUNNING TEAM
79 79 EXARHOU ELENI F W40 GRC GRC Vaskosteam VASKOS TRAINING
80 80 KLEIOTI MARIA F W GRC GRC Αθήνα
81 81 SEFERIADOU KYRIAKI F W50 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
82 82 BROUSALI ANASTASIA F W50 GRC GRC Θεσσαλονίκη
83 83 PALOUKI ZAFEIRA F W GRC GRC ΑΜΦΙΣΣΑ MIONIARUN
84 84 SPYRIDI MAKRINA F W GRC GRC παλαιο φαληρο
85 85 LALLA GIOTA F W GRC GRC Ιτέα Φωκιδος
86 86 MANTZARI ALEKSANDRA F W GRC GRC Λαρισα ΣΜΝΛΑΡΙΣΑΣ
87 87 NANOS DIMITRIOS M M GRC GRC ΕΛΑΣΣΟΝΑ Peakstore
88 88 TZIKOPOULOS KOSTAS M M50 GRC GRC 60200 - Λιτοχωρο - ΠΙΕΡΙΑΣ LITOCHORO OLYMPUS TEAM
89 89 POULIS DIMITRIS M M40 GRC GRC Υδρα
90 90 TERZIS ATHANASIOS M M GRC GRC Γουμένισσα
91 91 MPEIS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC Κατερίνη ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
92 92 KOSTAS TOURLOUKIS M M50 GRC GRC ΟΑΚΑ Μαρούσι
93 93 KARAKOUSIS DIMITRIS M M40 GRC GRC Λιτόχωρο
94 94 KARAVASILI VASILEIA F W GRC GRC ΜΟΣΧΑΤΟ
95 95 ANDREIKOS SOTIRIS M M40 GRC GRC Περιστέρι
96 96 NIKOLAOU ARIN F W40 GRC GRC Marousi
97 97 TZEVELEKI VOULA F W70 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ
98 98 SOULOVIKAS DIMITRIS M M40 GRC GRC Μοσχοχώρι Πιερίας ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
99 99 PAPADOPOULOU MARIA F W GRC GRC Τριανδρία
100 100 SKORDAS GEORGIOS M M40 GRC GRC Λουτράκι
101 101 RIPIS GIANNIS M M60 GRC GRC Ερετρια PERIKLIS TRAINING
102 102 VEZYRTZOGLOU IOANNA F W GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
103 103 AGOROGIANNIS ASTERIS M M40 GRC GRC Λάρισα ΣΜΝΛΑΡΙΣΑΣ
104 104 MPOUZIOTAS IOANNIS M M GRC GRC ΝΕΟΙ ΠΟΡΟΙ
105 105 KOSTA ELENI F W50 GRC GRC Κατερίνη ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
106 106 KOSTARELLOS SOTIRIOS-NIKOLAOS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ S-Glycogen Team/ Lepanto Ναυπάκτου/ ΦΛΟΓΑ
107 107 MICHAS ALKIVIADIS M M GRC GRC ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ
108 108 MEINTASIS DIMITRIOS M M40 GRC GRC Αθήνα
109 109 POLYMEROS KONSTANTINOS M M50 GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ kaldi's running team
110 110 MPITRAS BSILEIOS M M40 GRC GRC Λάρισα
111 111 VAGIONAKI IOANNA F W40 GRC GRC Μαρουσι - ΑΤΤΙΚΗΣ
112 112 KISKINIS ASTERIOS M M40 GRC GRC Κατερίνη
113 113 SMARNAKIS APOSTOLOS M M GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ
114 114 KATSIKAVELAS IOANNIS M M GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ
115 115 ANTONIOU ILIAS M M40 GRC GRC Αλιβέρι Δρομείς Εύβοιας
116 116 STAMOU MARIA F W GRC GRC ΚΙΛΚΙΣ ΣΔΥ ΚΙΛΚΙΣ
117 117 DACHIS VASILIS M M50 GRC GRC Θεσσαλονίκη
118 118 BOTELIS LAZAROS M M50 GRC GRC ΛΙΤΌΧΩΡΟ GIOSOS APOSTOLIDIS REFUGE
119 119 ANASTASIOU MARIA F W40 GRC GRC Λάρισα
120 120 VASILEIADIS VAILEIOS M M60 GRC GRC 42100 - Τρικαλα - ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
121 121 TSIAGGALI GEORGIA F W GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ Vmaxtraining
122 122 GEORGOULIS ATHANASIOS M M50 GRC GRC Geo_view Κατερίνη
123 123 TSOUTSAS SPIROS M M40 GRC GRC Φαλάνη ΔΡΟΜΕΙΣ ΦΑΛΑΝΗΣ
124 124 SOURRAS DIMITRIS M M40 GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ
125 125 ZOLOTA DAFNI F W40 GRC GRC Λιτόχωρο
126 126 KONSTANTINOU IASONAS M M GRC GRC ΔΙΟΝΥΣΟΣ
127 127 AVRAS VASILEIOS M M50 GRC GRC Κουφάλια mechanismus.eu
128 128 POULIS NIKOS M M50 GRC GRC Κερκυρα ΟΠΑ ΠΕΖΟΠΟΡΙΑ
129 129 KARALI CHRISTINA F W18 GRC GRC ΝΊΚΑΙΑ L-crew
130 130 KAMPOLIS TASOS M M40 GRC GRC ΑΥΛΩΝΑΣ
131 131 PAPAKYRIAZI LINA F W50 GRC GRC ΒΟΛΟΣ ΣΔΥΒ
132 132 FOTIOS OIKONOMOU M M40 GRC GRC ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ
133 133 KARLETSA ELENI F W18 GRC GRC Λιτόχωρο
134 134 KARATZAS KONSTANTINOS M M GRC GRC Μελίκη
135 135 KOKKINOS STEFANOS M M40 GRC GRC ΣΟΦΑΔΕΣ
136 136 KOSTELLOS CHRISTOS M M GRC GRC ΣΟΦΑΔΕΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑ
137 137 GEROGIANNI PENTALINI F W18 GRC GRC ΘΗΒΑ
138 138 ZANTZAS ARGYRIOS M M40 GRC GRC ΘΗΒΑ
139 139 ZUGOGIANNIS DIMITRIS M M40 GRC GRC κάστρο
140 140 ARAMPATZIS ZAFEIRIS M M50 GRC GRC ΘΕΡΜΗ
141 141 LAKAKIS KONSTANTINOS M M50 GRC GRC Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ
142 142 MPESIOS CHRYSOVALANTIS M M40 GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ
143 143 MANOLAS DIMITRIOS M M40 GRC GRC Νέοι Πόροι Α.Ο.Σ.Κ.Ο.(αθλητικός ορειβατικός σύλλογος κάτω Ολύμπου)
144 144 ANGELIS DIMITRIS M M40 GRC GRC Τρίκαλα
145 145 KAPOURNIOTIS DIMOSTHENIS M M40 GRC GRC ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
146 146 PLASKASOVITIS GEORGIOS M M GRC GRC ΚΕΡΚΥΡΑ Lefkimmi Trail Team
147 147 ANTONIOU THOMAS M M40 GRC GRC ΤΡΙΚΑΛΑ
148 148 GOULARA ATHINA F W GRC GRC ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΣ
149 149 PANAGIOTIDIS VASILEIOS M M GRC GRC Κατερίνη
150 150 KARIPIDIS CHARITON M M50 GRC GRC Κατερίνη
151 151 KOLIOFOUTIS IOANNIS M M GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ
152 152 KALTSI DIMITRA F W GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ
153 153 TSIRAKIDIS CHRISTOS M M GRC GRC Κατερίνη Γυμναστήριο ΙΣΟΡΡΟΠΟΝ
154 154 KOUSKOURIDIS SAVVAS M M40 GRC GRC Κατερίνη
155 155 DRAGONA ELENI F W40 GRC GRC Αθήνα
156 156 KALOGIROS GIORGOS M M40 GRC GRC Βελεστίνο Great -Amvrazis Team
157 157 MYTIKAS NIKOS M M GRC GRC Βολος
158 158 KARAFERIS GIORGOS M M40 GRC GRC ΣΟΦΑΔΕΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑ
159 159 KOURKOUVATIS PANAGIOTIS M M GRC GRC ΒΕΛΕΣΤΙΝΟ Gymlabrunningteam
160 160 VAGIOULIS GEORGIOS M M GRC GRC Λάρισα Σύλλογος μαραθωνιοδρόμων Ν.Λάρισας
161 161 VLIORAS DIMITRIS M M GRC GRC Τυρναβος δρομείς Τυρναβου
162 162 KOUTSONAS ACHILLEAS M M GRC GRC Λάρισα
163 163 SARANTIS MICHALIS M M GRC GRC βελεστινο Gym lab running team
164 164 KONTOKOSTAS GIORGOS M M GRC GRC Λαμια Black Wolves
165 165 ARGYRIS IOANNIS M M GRC GRC ΒΟΛΟΣ
166 167 AVDIS DIMITRIOS M M40 GRC GRC Ιωάννινα ΠΕΤΡΙΝΑ ΓΕΦΥΡΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ RUNNING TEAM
167 168 AVDIS ALEXIS M M40 GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΠΕΤΡΙΝΑ ΓΕΦΥΡΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ RUNNING TEAM
168 169 KOSTOUDIS ILIAS M M40 GRC GRC Βολος GRE.A.T -Amvrazis Team
169 170 PAPPAS MILTIADIS F M50 GRC GRC ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΟΥ
170 171 PARISI GAETANO M M40 ITA GRC Θεσσαλονικη
171 172 NATSIOPOULOS ALEKSANDROS M M40 GRC GRC Αιανή
172 173 IOANNIDIS IOANNIS M M GRC GRC Θεσσαλονίκη
173 174 KONSTANTINOU ASTERIOS M M40 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
174 175 FYDANOS ANTONIS M M40 GRC GRC ΚΑΤΕΡΙΝΗ
175 176 AHMETAJ ALEKSANDER M M ALB GRC Λάρισα
176 177 GIAMOUZIS IOANNIS M M GRC GRC Λαρισα
177 178 KONTIS GIORGOS IPPOKRATIS M M GRC GRC ΚΑΡΔΙΤΣΑ
178 179 NTIKOS KOSTAS M M GRC GRC ΠΡΕΒΕΖΑ
179 180 VAIOS ANDREAS M M40 GRC GRC ΓΡΕΒΕΝΑ Baliotis Nature Trail
180 181 KARAGIANNI KRYSTALLIA F W40 GRC GRC Αιανή
181 182 VOTTI OURANIA F W40 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
182 183 STEFANIS THANOS M M GRC GRC Λαμία www.agriamelissa.gr
183 184 TSIKLITARI VASILEIA F W GRC GRC Litochoro ALL TERRAIN RUNNERS BY THEODORAKAKOS
184 185 PAPADOPOULOS DIMITRIS M M18 GRC GRC Ζωγράφου, Αθήνα
185 186 KANAVOURA PARASKEVI F W GRC GRC Λιτόχωρο
186 187 IOANNIDOU DIMITRA F W60 GRC GRC Καλαμαρια ΣΔΥΘ
187 188 TSIRTSIS GIORGOS M M50 GRC GRC Χιλιομόδι Χιλιομόδι Κορινθίας
188 189 TARNANAS TRIANTAFILLOS M M GRC GRC ΚΟΖΑΝΗ
189 190 KARYOTIS ATHANASIOS M M GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΦΑΛΑΝΗΣ
190 191 KONDYLI ELISSAVET F W GRC GRC ΔΙΟΝΥΣΟΣ
191 192 AGGELAKOPOULOS GIANNIS M M40 GRC GRC Κατερίνη Κωοι Δρομείς
192 193 KAIOPOULOU DIMITRA F W50 GRC GRC Διαβατά Θεσσαλονίκης Delta Runners - ΣΔΥΘ
193 194 FOUNTA KONSTANTINA F W GRC GRC Λαμία
194 195 NOULAS PANAGIOTIS M M GRC GRC ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΣ
195 196 FANAKIS APOSTOLOS M M GRC GRC Φιλώτας Αμυνταίου Meintani Running Team
196 197 NIKOVIOTIS NIKOS M M40 GRC GRC Μακρακωμη
197 198 ANASTASIADIS FILIPPOS M GRC GRC Δραμας Interval team
198 199 ANASTASIADIS IOANNIS M GRC GRC Δραμας Interval team
199 200 ANASTASIADIS KONSTANTINOS M GRC GRC Δραμας Interval team
200 201 VOGIATZAKIS EMMANOUIL M M GRC GRC Βόλος Anthema running team
201 202 ANTONIOU MARIA F W GRC GRC Βόλος Anthema running team
202 203 NOULA ELISSAVET F W GRC GRC ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΣ
203 204 ROKOS KONSTANTINOS M M50 GRC GRC ΥΜΗΤΤΟΣ
204 205 PORTARITIS NIKOLAOS M M40 GRC GRC Νέα Αγχίαλος
205 206 MEGAS CHRISTOS M M GRC GRC Σοφάδες Anthema Running Team & Running Team Farsala
206 207 NIKOLAOU NIKOLAOS M M40 GRC GRC ΤΡΙΚΑΛΑ
207 208 MPOUKAS STYLIANOS M M40 GRC GRC ΤΡΙΚΑΛΑ
208 209 CHATZIEFFRAIMIDIS KONSTANTINOS M M GRC GRC Νέα Αγχίαλος Anthema Running Team
209 210 LIOLIOU ARTEMIS F W40 GRC GRC N. Ionia Magnisias Greece Anthema running team
210 211 GOULAS IOANNIS M M GRC GRC ΔΙΟΝ
211 212 TSIARAS CHRISTOS M M GRC GRC Θεσσαλονικη Tsiaras Training Team
212 213 DOUROS KONSTANTINOS M M GRC GRC Παλαιό Φάληρο ΦΩΚΑΣ Αρχαίων Κλεωνών
213 214 FRAGGOPOYLOU SMARO F W40 GRC GRC ΝΑΟΥΣΑ Naoussa vermio trail
214 215 STEFANIDOU EFSEVIA F W40 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ COASTAL RUNNERS
215 216 PARISI ELENI F W GRC GRC Βόλος
216 217 STATHELOS PANAGIOTIS M M40 GRC GRC ΠΑλληνη
217 218 TZOVARA MARIA F W40 GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ
218 219 TSIAGKAS DIMITRIS M M GRC GRC ΑΧΑΡΝΑΙ Krommidas Trail Team
219 220 TSIAGKAS NIKOLAOS M M50 GRC GRC ΑΧΑΡΝΑΙ Krommidas Trail Team
220 221 ZILFIGARIDOU ELENI F W GRC GRC Σοφάδες Anthema Running Team & Running Team Farsala
221 222 ATHANASIOU PANTELIS M M GRC GRC ΒΟΛΟΣ
222 223 KOKKINIDIS THOMAS M M USA GRC Kozani
223 224 GKANTAKIS DIMITRIOS M M GRC GRC Λάρισα
224 225 MASTORAS DIMITRIOS M M GRC GRC ΚΟΖΑΝΗ
225 226 GKLOUMPOS PANAGIOTIS M M GRC GRC ΚΟΖΑΝΗ
226 227 KURIAZAKOS CHRISTOS M M GRC GRC Mykonos Evogymmykonos
227 228 FRAGGOPOYLOU NIKOLETA F W60 GRC GRC Ναουσα Naoussa vermio trail
228 229 MOURKAS FANIS M M GRC GRC ATHENS
229 230 VLACHAKIS IOANNIS M M GRC GRC Θεσσαλονίκη GTF Runners
230 231 DIAMANTIS NIKOS M M40 GRC GRC Βολος
231 232 METSIKAS NIKOS M M40 GRC GRC Ιωάννινα
232 233 SKORDA KONSTANTIA F W40 GRC GRC Βόλος Anthema Running Team
233 234 MPELLIS ARIS M M GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ
234 235 RAMNALIS ARGYRIS M M50 GRC GRC ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΣΕΡΡΩΝ Kerkini Lake Runners - Α.Ο. Ηράκλειας Σερρών
235 236 ANAGNOSTOPOULOS PANAGIOTIS M M GRC GRC Γλυφάδα
236 237 GIANNOULI LAMPRINI F W GRC GRC Βόλος volos
237 238 IONAS SPYROS M M40 GRC GRC Larisa VMAX TRAINING CENTER
238 239 SIDIROPOULOY DIMITRA F GRC GRC Βελεστίνο Anthema running team
239 240 STERGIOPOULOS LAMPROS M M GRC GRC ΦΑΡΣΑΛΑ RUNNING TEAM FARSALA
240 241 CHONROPOULOS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC Νέος Παντελεήμονας
241 242 NIKOVIOTIS NIKOS M M40 GRC GRC Μακρακωμη Μακρα/κομητης
242 243 ORFANIOTIS CHRISTOS M M40 GRC GRC ΜΑΤΑΡΑΓΚΑ ΣΥΛ ΔΡΟΜ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
243 244 STEFOPOULOS DIMITRIS M M GRC GRC Λάρισα
244 245 EYTALITSIDIS ALEKSANDROS M M GRC GRC Κοζανη
245 246 MICHALOS MICHALIS M M40 GRC GRC Σκοτίνα
246 247 POLYKSENIDIS PANAGIOTIS M M40 GRC GRC ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ
247 248 GKAGKTZAS ATHANASIOS M M GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ
248 250 MICHAIL MICHAIL M M50 GRC GRC ΣΕΡΡΕΣ Kerkini Lake Runners - Α.Ο. Ηράκλειας Σερρών
249 251 DALKAS LOUKAS M M40 GRC GRC ΛΙΒΑΔΕΙΑ PATHFINDERS RUNNING TEAM
250 252 DIMOPOULOS ALEXANDROS M M GRC GRC ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
251 253 MOLARIS VASILIS M M GRC GRC Βούλα
252 254 RODIS KONSTANTINOS M M50 GRC GRC Θεσσαλονίκη
253 255 FLEGGA VASILIKI F W40 GRC GRC Θεσσαλονίκη
254 256 MAOUNIS NIKOLAOS M M GRC GRC Βουλιαγμένη
255 257 STAVRIDIS VASILEIOS M M50 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
256 258 CHOLIASMENOS VAGGELIS M M GRC GRC Λιβαδεια
257 259 PATRAGKOS CHRISTOS M M GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ PATRAGKOS RACING TEAM
258 260 ZEIMPEKIS NIKOS M M GRC GRC Κατερίνη
259 261 PAGONIDIS KONSTANTINOS M M50 GRC GRC ΚΑΤΕΡΙΝΗ
260 262 KYPARISSIS NIKOLAOS M M GRC GRC Kilkis
261 263 KANELLOPOULOS KONSTANTINOS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ
262 264 FALIAGKAS KONSTANTINOS M M GRC GRC KARDITSA
263 265 MARAGKAKIS ANTONIS F W40 GRC GRC Ελληνικό
264 266 KLIKIS PANI M M50 GRC GBR Ballinger Rusty Team
265 267 KLIKI KATERINA F W GRC GRC Καβάλα Κάνε Άκρη
266 268 NOUSIOS DIMITRIOS M M50 GRC GRC ΠΑΛΛΗΝΗ
267 269 CHARPALI VARVARA F W50 GRC GRC ΥΜΗΤΤΟΣ
268 270 CHATZIMANIKATIS APOSTOLOS M M50 GRC GRC Μαρούσι Kerkini Lake Runners - Α.Ο. Ηράκλειας Σερρών
269 271 NAVROZOGLOU MARIA F W GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ
270 272 GKITZIA VASILIKI F W GRC GRC Αιγάλεω
271 273 CHRYSOVERGIS KOSTAS M M40 GRC GRC Αιγάλεω
272 274 GRIGORIADIS PANAGIOTIS M M40 GRC GRC ΞΑΝΘΗ JT Coaching
273 275 MPENIS DIMITRIOS M M40 GRC GRC LARISSA
274 276 CHRISTOFORIDOU DESPOINA F W50 GRC GRC ΚΑΤΕΡΙΝΗ
275 277 CHAMAIDIS EYAGGELOS M M50 GRC GRC Νίκαια Λάρισας Δρομείς Τυρναβου
276 278 TZIMAS GEORGIOS M M GRC GRC Βεροια
277 279 CHAMAIDI THEODORA F W50 GRC GRC Νίκαια Λάρισας Δρομείς Τυρναβου
278 280 ZEGKINOGLOU FILIPPOS M M60 GRC GRC ΓΛΥΦΑΔΑ
279 281 PETALOTIS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ LOS VUNISTAS THESSALONIKI, Σ.Δ.Υ. ΒΟΛΟΥ
280 282 DEMIRIDIS ALEXANDROS M M40 GRC GRC ΒΟΛΟΣ Vatos Locos
281 283 ZOURA ELENI F W GRC GRC Μεταμορφώσεως
282 284 KYRITSI STAYROULA F W50 GRC GRC ΚΑΤΩ ΤΙΘΟΡΕΑ
283 285 PETRIDIS ATHANASIOS M M18 GRC GRC Καστοριά AEK Κομοτηνής
284 286 GKARNAKIS KONSTANTINOS M M GRC GRC ΚΑΡΔΙΤΣΑ TRIATHLON STARS AKAK
285 287 MPOUMPOURAKAS DIMITRIS M M GRC GRC Λεπτοκαρυα Δρομείς Τυρναβου
286 288 PANAGOPOULOU VASO F W GRC GRC Αθηνα Mountain training solutions
287 289 PORTARITIS GEORGIOS M M GRC GRC Νέα Αγχιάλος
288 290 KASTRINOS IOANNIS M M GRC GRC Λευκιμμη Κέρκυρα
289 291 ILIADIS KLEANTHIS M M50 GRC GRC Θεσσαλονικη
290 292 GEORGAKOPOULOU MARIA F W GRC GRC Χίος CHIOS RUNNING
291 293 KOUNTOURGIOTI ANTIGONI F W GRC GRC ΛΙΤΟΧΩΡΟ
292 294 DASKALAKIS CHRIS M M40 GRC GRC Thessaloniki SUMMIT ZERO
293 295 SYKOMANI MARIA F W40 GRC GRC ΤΡΙΚΛΑΑ Σπαρτακοι δρομείς Τρικάλων
294 296 TSINTZOS PETROS M M50 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ https://dromika.wordpress.com/
295 297 MPORODIMOU OLGA F W GRC GRC Καβαλα Kourkourikis training group
296 298 BOUZAKIS ILIAS M M50 GRC GRC ΧΑΝΙΑ ΣΔΥΧ
297 299 PANOPOULOS GEORGIOS M M40 GRC GRC ΚΗΦΙΣΙΆ
298 300 KAKADIARIS LEANDROS M M50 GRC GRC Larisa δρομείς Τυρναβου
299 301 TSAROUCHAS FOTIOS M M50 GRC GRC Λεπτοκαρυα Πιεριας
300 302 GRIGORIADIS GEORGE M M40 GRC GRC ΓΑΝΟΧΩΡΑ - ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
301 303 GIOVANAKOGLOU ALEXANDROS M M GRC GRC Αλεξανδρούπολη
302 304 ARVANITI MARTHA F W40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ Mad Goats
303 305 TSOLIS NIKOLAOS M M GRC GRC Βολος KontogiannisRunningTeam
304 306 STIVACHTIS CHARALAMPOS M M GRC GRC Βολος KONTOGIANNIS RUNNING TEAM
305 307 KOUNTOURGIOTIS KOSTAS M M GRC GRC ΛΙΤΟΧΩΡΟ / LITOXORO
306 308 CHASAMPENI GEORGIA F W50 GRC GRC ΛΙΤΟΧΩΡΟ
307 309 KISKINIS DIMITRIOS M M GRC GRC Θεσσαλονίκη
308 310 MERIKOS ASTERIOS M M40 GRC GRC Πλαταμωνας
309 311 KONSTANTILAKIS PANAGIOTIS M M40 GRC GRC Κορυδαλλός
310 312 IOANNIDOU MARIA F W50 GRC GRC ΧΑΛΑΝΔΡΙ
311 313 XYDAS ARISTOS M M GRC GRC Καβάλα Kourkourikis training group
312 314 SAMAKIDIS EFSTRATIOS M M40 GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ Vmaxtraining
313 315 PAPADOPOULOS THEODOROS M M50 GRC GRC Λάρισα ΣΜΝΛ/303ΠΕΒ
314 316 TZIAMPAZIDIS KURIAKOS M M GRC GRC Καριτσα
315 317 KARATZIOU VASILIKI F W GRC GRC Λαρισα Baliotis Nature Trail
316 318 MAKRUGIANNIS CHARALAMPOS M M40 GRC GRC Βόλος volos