ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ "Olympus Vertical"

Α/Α Bib Επίθετο Φ Κατ. Εθνικότητα Χώρα κατοικίας Κατοικία Ομάδα/Χορηγός
1 3000 DIALEKTOS GEORGIOS M M GRC GRC Athens Salomon Hellas
2 3001 MEINTANI FOTEINI F W GRC GRC ΒΙΛΙΑ Geo Dialektos team
3 3002 XINTARAKOS MANOLIS M M18 GRC GRC ελληνικό Salomon Hellas / krommidas trail
4 3003 LOUFEKI MARIA F W18 GRC GRC Keratsini MPP/Scott Running Gr
5 3004 KARAVERGOU ELENI F W50 GRC GRC ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
6 3005 VARDALAS THOMAS M M40 GRC GRC ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ Π.Α.Σ. ΡΕΘΥΜΝΗΣ - ATLAS CYCLING TEAM
7 3006 PAPAILIAS KONSTANTINOS M M GRC GRC ΖΩΓΡΑΦΟΥ
8 3007 STELA RATIU F W ROU ROU Timisoara
9 3008 FILIPPAS STATHIS M M50 GRC GRC Κατερινη Σ.Ε.Ο Κατερίνης
10 3009 GOUDELIAS JOHN M M60 GRC USA Brooklyn
11 3010 PRASKIDIS CHRISTOS M M60 GRC GRC ΑΙΓΙΝΙΟ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
12 3011 TSIKLITARI VASILEIA F W GRC GRC Litochoro
13 3012 POMAKIS DIAMANTIS M M50 GRC GRC Neo RISIO Thessaloniki
14 3013 CHRISTOFORIDIS ATHANASIOS M M40 GRC GRC ΣΕΡΡΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ/ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
15 3014 TSARAKTSIDIS CHRISTOS M M40 GRC GRC ΚΕΡΚΥΡΑ MOUNTAIN TRAINING SOLUTIONS - CORFU MOUNTAIN TRAIL
16 3015 SAPOUNAKI AIKATERINI F W GRC GRC Chania Αρκαλος trial run team
17 3016 CHOLAKOV STANISLAV M M BGR BGR Sofia
18 3017 HAJEK JAKUB M M50 CZE CZE Kromeriz Tsipouro Drinkers
19 3018 PANTSIOS ZACHARIAS M M GRC GRC Κουφάλια
20 3019 KISKINIS ASTERIOS M M40 GRC GRC Katerini
21 3020 MISIOU KYPARISSIA F W GRC GRC ΣΕΡΡΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
22 3021 SCHULTES CHRISTOPH M M40 DEU GRC Agia Paraskevi
23 3022 KOROLOGOS DIMITRIS M M50 GRC GRC ΣΕΡΡΕΣ HERBALIFE-ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
24 3023 PEROUKIDIS LEONIDAS M M40 GRC GRC ΒΥΡΩΝΑΣ Kourkourikis training group
25 3024 KEFERLIS DIMITRIS M M40 GRC GRC ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ ΚΟΡΙΝΘΊΑΣ
26 3025 MAROUGKA CHRISTINA F W40 GRC GRC Ριζομυλος. Ν. Μαγνησιας
27 3026 VAOUTIS NIKOLAOS M M40 GRC GRC ΒΟΛΟΣ Mountain training solutions
28 3027 KOUROUNIS ELEYTHERIOS M M GRC GRC Κάλυμνος
29 3028 KARATZAS KONSTANTINOS M M GRC GRC Μελίκη
30 3029 MAGNE PAULE F W70 FRA FRA MARTIGUES
31 3030 DAPKA FOTEINI F W40 GRC GRC Σέρρες
32 3031 ALEVIZAKIS KONSTANTINOS M M40 GRC GRC Panorama Thessaloniki Kasimis Traiming
33 3032 PAPAGEORGIOU KATERINA F W40 GRC GRC ΣΕΡΡΕΣ Σ.Δ.Υ. ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
34 3033 TASINOPOULOS AGGELOS M M50 GRC GRC Κιάτο
35 3034 MENTESIDOU NATALIA F W40 GRC GRC ΣΕΡΡΕΣ ΠΑΝΣΕΡΑΙΚΟΣ
36 3035 KALOTYCHOS CHARIS M M GRC GRC ΛΑΡΙΣΑ
37 3036 KEKELIS PANAGIOTIS M M GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
38 3037 APERGIS SPYRIDON M M50 GRC GRC Skripero trail team / aperghitravel.gr
39 3038 BROTSI STELLA F W40 GRC GRC ΦΑΛΑΝΗ Vmaxtraining
40 3039 TRENTOU ILIAS M M40 GRC GRC ΣΕΡΡΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΙΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
41 3040 ANASTASIADOU ELENI F W40 GRC GRC ΣΕΡΡΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΙΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
42 3041 KONSTANTINOU DIMITRA F W40 GRC GRC Βόλος
43 3042 VLISAROULI CHRYSOULA F GRC GRC ΦΑΛΑΝΗ Vmaxtraining
44 3043 MANOUSARIDIS THEOCHARIS M M60 GRC GRC Θεσσαλονίκη
45 3044 DROSOS ATHANASIOS M M GRC GRC ΖΩΓΡΆΦΟΥ Goudy City Running Team
46 3045 TILIOU VALENTINA F W GRC GRC Κατερίνη ΑΠΣ ΤΡΙΑΣ
47 3046 TSAKIRI CHRISTINA EYAGGELIA F W GRC GRC Κομοτηνή
48 3047 SINAY FRENKCHRIS M M NLD BEL Elsene
49 3048 PAPAKYRIAZI LAMPRINI F W50 GRC GRC ΒΟΛΟΣ KONTOGIANNIS RUNNING TEAM - ΣΔΥΒ
50 3049 VOULGARI YVONNE F W50 GRC GRC Δραπετσωνα RAVAGO HELLAS