ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ "Olympus Marathon"

Α/Α Bib Επίθετο Φ Κατ. Εθνικότητα Χώρα κατοικίας Κατοικία Ομάδα/Χορηγός
1 4 SELETIS DIMITRIOS M M GRC GRC ΣΙΑΤΙΣΤΑ Kasimis Training
2 10 ZISIMOPOULOS FOTIS M M GRC GRC Αγιάσος Kasimis Training
3 11 PAGOUNADIS ATHANASIOS M M GRC GRC Αθήνα Salomon Hellas
4 16 NOULAS EYAGGELOS M M GRC GRC ΚΑΣΤΟΡΙΑ Kasimis Training
5 20 PLAKETAS KOSMAS M M GRC GRC Πτολεμαίδα SNOWLAND.GR
6 23 TZOUMAKAS APOSTOLOS M GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ FIFTH ELEMENT RUNNING TEAM
7 34 PAPAILIAS IOANNIS M M40 GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ Fifth Element
8 35 KOURKOURIKIS IOANNIS M M40 GRC GRC ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ Salomon Hellas
9 36 BIKA DIMITRA F W GRC GRL Αθήνα La Sportiva Team Greece
10 53 SAGREDOS CHARALAMPOS M M50 GRC GRC ΙΛΙΟΝ The Runner's Project
11 59 TSIARAS ANDREAS M M GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Baliotis. Nature Trail
12 66 TSALOKOSTA DIMITRA F W40 GRC GRC ΑΡΤΑ
13 75 DIMITRIOU DIMITRIOS M M CYP CYP ΚΥΠΡΟΣ Compressport Cyprus
14 79 TSIANIOS KIRIAKOS M M40 GRC GRC ΣΒΟΡΩΝΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ KASIMIS TRAINING
15 90 VASILEIOU CHRISTOS M M40 GRC GRC ΚΑΛΑΜΑΤΑ KASIMIS TRAINING
16 94 VASILATOU ANDRIANNA F W GRC GRC ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ ALL TERRAIN RUNNERS
17 114 KOROLOGOS DIMITRIS M M40 GRC GRC ΣΕΡΡΕΣ HERBALIFE-ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
18 130 MICHOPOULOS MARIOS M GRC GRC ΧΑΛΑΝΔΡΙ
19 140 KAPOULAS DIMITRIS M M50 GRC GRC ΛΑΜΙΑ goEnglish
20 142 TZENERALIS PETROS M M GRC GRC Αθήνα
21 153 NOMIKOS ANTONIS M M40 GRC GRC ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΟΡΔΟΝΙΑ
22 158 ALEVIZAKIS KONSTANINOS M M GRC GRC Thessaloniki KASIMIS TRAINING
23 161 KONSTANTINOU APOSTOLIS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ
24 162 IONITA MIHAIL M M40 ROU ROU PAULESTI
25 171 ARGYRIS ALEXANDROS M M40 GRC GRC Αθήνα
26 172 KARTSAKAS KONSTANTINOS M M50 GRC GRC ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
27 173 POURLIOTIS DIONISIS M M50 GRC GRC ΛΙΤΟΧΩΡΟ Olympus Marathon RT
28 177 PATSIALOS CHRISTOS M M GRC GRC ΓΑΛΑΤΣΙ
29 178 PAPAPANAGIOTOU STELIOS M M GRC GRC Σέρρες Συλλογ.Μαραθων.Σερρων
30 197 VATSAS CHRISTOFOROS M M GRC GRC ΒΟΛΟΣ ΒΟΛΟΣ
31 204 ATHANASIOU SAKIS M M40 GRC GRC ΛΑΜΙΑ Σύλλογος Δρομέων Φθιώτιδας Τραχίνα -ΣΦΒΚ
32 231 ZIAGKALOS DIMITRIOS M M40 GRC DEU Grünhain-Beierfeld Olympus Marathon RT / Sportpark Rabenberg
33 251 PAFOS ATHANASIOS M M40 GRC GRC ΓΕΡΑΚΑΣ ΓΕΡΑΚΑΣ
34 263 STAUGIANOUDAKIS STELIOS M M50 GRC GRC ΡΕΘΥΜΝΟ KASIMIS TRAINING
35 283 IOANNIDIS CHRISTOS M M40 GRC GRC ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ ΕΥΑΘΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
36 297 KOTIDIS PANAGIOTIS M M50 GRC SWE MALMO
37 321 KOUTSOUKOS MICHALIS M M40 GRC GBR London
38 344 ELLINAKIS GEORGIOS M M40 GRC GRC ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΧΜΕΤΑL
39 380 ALERTAS GEORGIOS M M40 GRC GRC Πύργος Ηλείας Πύργος Ηλείας
40 383 MAKRIS CHARALAMPOS M M60 GRC GRC ΞΑΝΘΗ XANTHI RUNNERS
41 395 OLIDIS NIKOLAOS M M40 DEU DEU Neuhaus LAV Saale-Rennsteig
42 415 MPELLAS KONSTANTINOS M M50 GRC GRC ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΠΕΛΚΑ
43 454 MARINOS ANASTASIOS M M40 GRC GRC ΜΑΡΟΎΣΙ
44 467 SARIMANOLIS SUMEON M M40 GRC GRC Κοζάνη KASIMIS TRAINING
45 482 TOKAS SOTIRIOS M M40 GRC GRC ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ TRAIL
46 502 SKOURAS GEORGIOS M M50 GRC GRC ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ GOSPORT
47 513 SYMEONIDIS VASSILIS M M40 GRC GRC ΔΙΟΝΥΣΟΣ
48 531 KOMIANOS GEORGIOS M M40 GRC GRC Κέρκυρα
49 536 LEVENTIS ANGELOS M M GRC GRC ΑΘΗΝΑ
50 545 POLATSIDIS CHRISTOS M M50 GRC GRC ΛΙΒΑΔΕΙΑ Α.Κ.Ο.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ