ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ "Olympus Marathon"

Α/Α Bib Επίθετο Φ Κατ. Εθνικότητα Χώρα κατοικίας Κατοικία Ομάδα/Χορηγός
101 713 VANCAUWENBERGHE WERNER M M50 BEL BEL Arc-Wattripont
102 714 FLOREA MARIUS CATALIN M M40 ROU ROU Bucuresti
103 715 BIRTEL SERGE M M DEU DEU Bonn
104 716 YAMAMOTO ATSUSHI M M50 JPN FRA Paris
105 717 MICHAEL STAVROS M M GRC AUS Melbourne Melbourne
106 718 DURQUE FLORIAN M M FRA REU SAINT PIERRE ACSGS
107 719 UNGUREANU ELENA-ALEXANDRA F W ROU ROU Cernavoda
108 720 BADEA BOGDAN M M ROU ROU Bucuresti
109 721 PAQUET MATHIEU M M40 CAN CAN Montreal
110 722 ROMY CHRISTINE F W40 FRA FRA SELESTAT
111 724 BALANOS STEFANOS M M50 GRC GRC ΠΑΙΑΝΙΑ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
112 725 ZEYTERIDIS AKIS M M40 GRC GRC ΚΟΜΟΤΗΝΗ Iron Team
113 726 CHARBIS EMMANOUIL M M40 GRC GRC ΚΟΥΜΕΙΚΑ ΣΑΜΟΥ ALL TERRAIN RUNNERS
114 727 PALAMARA ANNA F W GRC GRC ΚΟΡΩΠΙ
115 728 TSAGKLIS EMMANOUIL M M40 GRC GRC ΕΞΑΜΙΛΙΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ MOTOR OIL RUNNING TEAM
116 729 EVAGGELATOS TZANIS M M40 GRC GRC ΠΕΡΙΓΙΑΛΙ MOTOR OIL RUNNING TEAM
117 730 TZAVELAS GIORGOS M M40 GRC GRC ΝΕΜΕΑ
118 731 SAKELLARIDIS MILTIADIS M M50 GRC GRC ΝΕΟ ΨΥΧΙΚΟ
119 732 DIAMANTOPOULOS IOANNIS-MARIOS M M GRC GRC ΙΛΙΟΝ
120 733 KALYVAS ANGELOS M M50 GRC GRC ΑΘΗΝΑ
121 734 VATSAS CHRISTOFOROS M M GRC GRC βόλος
122 735 PATZALIS MARIOS M M40 GRC GRC ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
123 736 SARIMANOLIS SUMEON M M40 GRC GRC Κοζανη Kasimis Training
124 737 SKOYRAS GEORGIOS M M50 GRC GRC PERISTERI GOSPORT
125 738 ELLINAKIS GEORGIOS M M40 GRC GRC ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ Ο ΜΗΛΟΣ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ
126 739 POTAMIAS GIORGOS M M GRC GRC Μελίσσια, Αθήνα
127 740 KOUTSOUKOS MICHALIS M M40 GRC London
128 741 MARINOPOULOS ARISTOTELIS M M40 GRC GRC ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ε.Ο.Σ. Πέτρας Πιερίας
129 742 PILLEY MORGAN M M AUS ITA Montefranco MJO Legal Race Team
130 744 KNOUNI AGKOP M M50 GRC GRC Kifisia
131 745 EFRAIMIDIS CHARALAMPOS M M50 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
132 746 WILKINS PAUL M M40 Cheltenham
133 747 KEFALAS KONSTANTINOS M M50 GRC GRC ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
134 748 NIKOLOPOULOS ASIMAKIS M M40 GRC GRC ΧΑΛΚΙΔΑ
135 749 MPARMPALIAS CHARIS M M50 GRC GRC Αθήνα
136 750 FINOU MELINA F W GRC GRC ΙΩΑΝΝΙΝΑ MARATHON CLUB - DYNAFIT GREECE
137 751 SOTIROPOULOS CHRISTOS M M50 GRC GRC ΑΘΗΝΑ
138 752 ZOTTL PETER M M60 AUT CHE Zollikon
139 753 THEODORAKOPOULOS MARINOS M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
140 754 KOKOSOPOULOS CHRISTOFOROS M M GRC GRC Athens
141 755 OIKONOMOU DIONYSIS M M GRC GRC Νέα Μάκρη Sportcamp
142 756 ANGELOPOULOS PANAGIOTIS M M40 GRC GRC ΑΘΗΝΑ
143 757 TARANENKO EVGENII M M40 RUS RUS Stupino
144 758 PRUNESCU REMUS MIHAIL M M ROU DNK Copenhagen Metalheads United
145 759 PAULSON ERIC M M50 USA USA Austin
146 760 TSALOKOSTA DIMITRA F W40 GRC GRC ΑΡΤΑ
147 761 VRANISTI VASILIS M M40 ALB GRC Λιτόχωρο ---
148 762 NTIKIADI IOANNIS M M40 GRC GRC corfu KASSIOS DIAS
149 763 STERGIOU SOFIA F W GRC GRC Κρανίδι The Runners Project Team
150 764 EFSTRATIOU IOANNIS M M GRC GRC Κρανιδι